Лайфхак для батьків. Іграшки, які захоплять дитину не на одну годину

Викроїти вільну хвилину з маленькою дитиною дуже складно. Але іграшки, які зможуть захопити малюка на довгий час-існують!

Тигрес Дитяча мозаїка

Занятие не на один час: лучшие игры для детей. Тигрес Детская мозаика

У пошуках цікавої іграшки, не варто проходити повз дитячої-мозаїки конструктора. Не варто думати, що ця гра виключно для маленьких дівчат. Хлопчик може не на жарт захопитися створенням простих малюнків-від геометричних візерунків, до тварин і паровозика. Крім того, без вашого втручання, малюк від 3-х років розвине свої творчі здібності, уяву, мислення, колірне сприйняття. Та й дрібну моторику і спритність рук підтягне!

Тільки відразу привчайте дитину прибирати дрібні деталі в коробку і це буде для нього ще одним заняттям. Одна з основних переваг різних видів мозаїк-невисока ціна від 89 грн за таку кількість достоїнств!

Hasbro Play-Doh Магазинчик печива

Занятие не на один час: лучшие игры для детей. Hasbro Play-Doh Магазинчик печенья

Просто незвичайною і притому зростаючою популярністю у діток старше 3-х років користуються Набори для ліплення від компанії Hasbro під назвою Play-Doh.

З яким задоволенням малюки ліплять печиво, піцу, рослини, ляльок, наповнюючи формочки барвистим пластиліном. Спілкування з м’якою і приємною масою для ліплення, виробляє у дитини акуратність, зосередженість і готує до більш серйозних кроків у житті — допомоги мамі на кухні.

В Набори Плей-До з молодшими братиками і сестричками грають діти шкільного віку, вправляючись у створенні нових і нових форм, розвиваючи уяву і моторику. Якщо у вашої дитини ще не було набору від Play-Doh, терміново купіть і не відкладайте покупку на день народження.

Ціна — від 283 грн.

Same Toy Animal series

Занятие не на один час: лучшие игры для детей. Same Toy Animal series

Як виявилося, дітям надзвичайно цікаві пазли. Сучасні варіанти не обмежуються складанням однієї картинки. Так, набір пазлів від відомого бренду іграшок Same Toy, це не просто пластикові фрагменти, а пазли-мозаїка з 306 елементів, що дозволяють складати всілякі сюжети на тему «Тварини і природа» на спеціальних платформах.

Гра не тільки захоплює, але ще і пробуджує у дитини творчий потенціал!

Ціна — від 294 грн.

Настільна гра DJECO Морський бій

Занятие не на один час: лучшие игры для детей. Настольная игра Djeco Морской бой

Тактичну гру-головоломку Морський бій в оригінальному виконанні від бренду Djeco (Франція) можна починати освоювати з дітьми від 5 років. Ну дуже динамічна і захоплююча гра затягує і дітей, і дорослих.

Барвиста гра спеціально призначена для дитячої аудиторії. Замість цифр і букв, на ігровому полі розташовуються морські мешканці на магнітиках. Заняття прищеплює дітям логічне мислення, вміння змагатися і не конфліктувати, а завойовувати перемогу над противником в чесному бою.

Ціна — від 459 грн.

Ігрові фігурки Shopkins

Занятие не на один час: лучшие игры для детей. Игровые фигурки Shopkins

В ігрові набори Шопкінс дитина із задоволенням грає вже з 3 — х років, хоча Рекомендований вік-від 5 до 7 років. Згідно задуманої авторами історії, місцем життя шопкінсів служать полки, візки і кошики супермаркету.

Комплекти складені з фігурок кумедних персонажів з милими мордочками і позитивними емоціями: овочів, фруктів, солодощів, сумочок для продуктів. Інформацію про кожного персонажа можна дізнатися з буклету.

Сюжетно-рольові ігри з яскравими наборами Shopkins сприяють розвитку розмовної мови та уяви дітей. Купуючи Шопкінси цілими серіями і окремими персонажами, ви допомагаєте дитині побудувати цілий світ мешканців супермаркету, тренувати пам’ять і проявляти фантазію. Повірте досвіду батьків-це займає чимало часу!

Ціни набору — від 175 грн.

Настільна гра LeeHing міні-набір 6 в 1

Занятие не на один час: лучшие игры для детей. Настольная игра LeeHing Мини-набор 6 в 1

Універсальні ігрові міні-набори здатні надовго захопити відразу кілька дітей старше 5 років або стати розвагою для одного. У що конкретно пограти, вирішують все разом. На вибір компанії: більярд, снукер, пінбол, футбол, баскетбол. Надійне ігрове поле зі змінними аксесуарами відтворює реальну обстановку і хід гри, розвиваючої у дітей логічне мислення, точність влучень і пильність. Бажаючи і себе перевірити на влучність і увагу, дорослі також не проходять повз гри, радіючи перемогам разом зі своєю дитиною.

Ціна — 305 грн.

Набір меблів з лялькою Barbie

Занятие не на один час: лучшие игры для детей. Набор мебели с куклой Barbie

Уява винахідників ляльки Барбі від компанії Mattel, не знає кордонів. Серії ляльок доповнені наборами меблів, повністю відтворюють відповідні інтер’єри з усіма необхідними аксесуарами: кухня з раковиною і справжнім краном з водою, робочий стіл бізнес-леді Барбі не обійшовся без ноутбука і принтера.

Подібний підхід, значно розширив можливості рольових ігор, миттєво знайшов своїх прихильниць в дитячій аудиторії. Побачивши, як дочка годинами ллє воду з крана і розмовляє з лялькою, щаслива мама розуміє, що не дарма витратила пристойну суму на покупку додаткових елементів, а не просто ляльки.

Ціна — 1199 грн.

Вибрати іграшки, а також порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia