Як не розоритися, якщо дитина гик

Так вже склалося, то ваше дитя цікавиться технологіями і обожнює досліджувати навколишній світ! Але його жага до знань здатна влетіти батькам в копієчку! Чим порадувати дитину і не залишитися без зарплати?

Календар з доповненою реальністю «Аліса в Країні чудес»

Самые интересные игрушки-девайсы для детей-гиков. Календарь с дополненной реальностью “Алиса в стране чудес”

Відмінна розвага не тільки для вашої дитини, але і всієї родини. Герої оживають у вас на очах! Досить взятися за смартфон і завантажити спеціальний додаток. Все, побігли за Білим кроликом і вперед на чаювання до березневого зайця!

Вартість календаря — 320 грн.

Розумний сад Magic Garden

Самые интересные игрушки-девайсы для детей-гиков. Умный сад Magic Garden

За такою штукою цікаво спостерігати не тільки дитині, але і вам. Ви коли-небудь бачили горщик, в якому можна вирощувати разом ягоди і помідори? Урожай з’являється в рази швидше, ніж ви звикли. Адже рослини ростуть в гідропонній установці! Вона сама знає, коли потрібно полити рослину, чи вистачає йому сонця і тепла. Залишається слідувати її настановам!

Вартість Magic Garden — 4450 грн.

Самые интересные игрушки-девайсы для детей-гиков. Учебные блокноты

Серія наукових блокнотів скетчбук — барвистий візуальний посібник, в якому ваш малюк вчиться малювати море, квіти, героїв, тварин. Скетчі-це модне заняття. Якщо у дитини є художні здібності, він буде просто щасливий. Вартість скетчбука — від 67 грн.

3D-маркер

Самые интересные игрушки-девайсы для детей-гиков. 3D-маркер

Років 10 тому таке складно було собі уявити. Але зараз діти замість звичайних уроків малювання обожнюють гратися з 3D-ручками. Вони вміють створювати тривимірні об’єкти. Коли ви малюєте, маркер не просто креслить лінії на папері. За ним тягнеться міцна нитка, за допомогою якої можна створити все, що завгодно. Маркер заряджають кольоровим фотополімером. Завдяки спеціальній насадці, він моментально твердне. У коробці є багато пристосувань для гри і різних шаблонів. Це безпечна іграшка і справжня знахідка для гіка.

Вартість 3D-маркера — 269 грн.

Розумна зубна щітка

Самые интересные игрушки-девайсы для детей-гиков. Умная зубная щетка

Чистити зубки — це нудно. Але розумна зубна щітка може перетворити таке заняття в захоплюючу гру. Щітка підключається до смартфону. А додаток дає малюкові завдання: знищити всіх монстрів, які ховаються у нього в роті. Дитина бачить на смартфоні, як він поборов всіх монстрів. Завдання різні: зіграти симфонію на зубках, подбати про жирафа і багато іншого. А Ви отримуєте щоденний звіт про те, скільки часу дитина чистила зубки і контролюєте процес.

Вартість розумної зубної щітки — 1499 грн.

Розумні годинник

Самые интересные игрушки-девайсы для детей-гиков. Умные часы

Розповіддю про Розумні годинник зараз нікого не здивуєш. Але гіку їх захочеться! У різних моделях різні функції. Стандартні-дзвінки, пошук дитини за координатами, фітнес-трекер, що відстежує фізичну активність. І тривожна кнопка на випадки форс-мажору. Деякі годинники можуть навіть дзвонити, а в інших можна писати повідомлення.

Вартість розумних годин для дітей — від 464 грн.

4D-модель черепа

Самые интересные игрушки-девайсы для детей-гиков. 4D-модель черепа

Від такої іграшки стають навіть трошки не по собі, але якщо у вашій дитині прокинувся Доктор Хаус, цей череп ваш. Анатомічна модель виготовлена так, що її складно відрізнити від справжньої: створювали за безпосередньої участі медичного факультету університету в Гонконзі. Промальовані найменші деталі. Таку іграшку рекомендує діткам від 8 років. Але якщо ви не з боязких, вам теж буде цікаво подивитися. А який жарт можна зіграти зі знайомими!

Вартість 4D Master Черепа — від 599 грн.

Робот MARS

Самые интересные игрушки-девайсы для детей-гиков. Робот MARS

Хто ж не хоче власного робота? Про це зараз мріють всі хлопчаки і дівчата. Один з перших роботів вашого малюка. Працює від батарейок. Реалістичний воїн, який підійде для активного хлопчика від 3 років.

Вартість Робота MARS — 318 грн.

Робот KEENWAY

Самые интересные игрушки-девайсы для детей-гиков. Робот KEENWAY

Більш просунута версія робота кіборга. Футуристичний дизайн і голова, яка світиться. Робот рухається взад і вперед і працює від батарейок. Керувати ним можна за допомогою пульта.

Вартість Робота KEENWAY — 495 грн.

Перший ноутбук малюка

&Nbsp;

Самые интересные игрушки-девайсы для детей-гиков. Первый ноутбук малыша

&Nbsp;

Подаруйте своєму малюкові його перший ноутбук. Такий гаджет допоможе йому швидше освоїти букви і дістатися до написання слів. Зробить з нього піаніста: кожна клавіша відповідає ноті. Дарувати варто діткам від 5 років. Іграшка працює російською та англійською мовою. Дуже добре підходить для розвитку зорового і слухового сприйняття. Покращує дрібну моторику пальчиків. Заодно врятуєте свій планшет: відвернете від нього дитину.

Вартість ноутбука для малюка — 215 грн.

Фіксікі Телефон G

Самые интересные игрушки-девайсы для детей-гиков. Фиксики Телефон G

Малюк стане наймоднішим, якщо у нього з’явиться власний мобільний. Нехай привчається з ним поводитися. Такий телефон говорить і співає, розмовляє по-російськи і видає пісеньки і фрази з Фиксиков. Рекомендується для діток від 3 років.

Вартість телефону Фіксики — 116 грн.

Трансформер Auldey Super Wings Bello

Самые интересные игрушки-девайсы для детей-гиков. Трансформер Auldey Super Wings Bello

Іграшка-трансформер із серії «Супер Крила». Це смугастий літак, який знає мову тварин. Якщо підняти руки і опустити ноги, перетворюється в літальний апарат. Їздить на коліщатках. Підійде для діток від 3 років.

Вартість Auldey Super Wings Bello — 143 грн.

Шолом доповненої реальності Shinecon G03D

Самые интересные игрушки-девайсы для детей-гиков. Шлем дополненной реальности Shinecon G03D

Батьки дивляться на шолом доповненої реальності як на іграшку. Але зараз його використовують вже не тільки для ігор, але і для навчання. Освітні програми дозволяють дитині робити щось своїми руками у віртуальній реальності. Можна як слід розглянути бронтозавра або Ferrari, побувати на битві гладіаторів і побродити по Лувру. А потім ще покотитися на віртуальних вагонетках. У окулярів є слот для смартфона діагоналлю 4.7-6 Дюймів. Фокусна відстань-50 мм, кут огляду — 110 градусів, діаметр лінз-42 мм. Реалістична картинка і зручне регульоване кріплення.

Вартість Shinecon G03D — 319 грн

Вибрати товари для дітей і порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia