Кращі зимові книги

Коли за вікном негода і холод, саме час взятися за нову захоплюючу книгу!

«Ожинова зима», Сара Джіо

Лучшие “зимние” книги

Жанр: психологічна драма

У 1933 Віра Рей, мати виховує сина поодинці, збирається на нічну зміну в готель. На прощання вона цілує хлопчика перед сном.Утром , вийшовши на вулицю, Віра побачила, що все місто просто усипане снігом. Дійшовши до будинку, жінка виявила, що її сина немає в його ліжку і в усьому будинку! Кинувшись на пошуки хлопчика, вона виявила в заметі улюбленого малюком ведмедика. Але більше ніяких слідів не було. Віра не звикла здаватися і впадати у відчай, вона зробить все, щоб знайти свою дитину.

Наші дні. Журналістці Клер Олдрідж потрібно написати статтю про несподіваний Буран. Піднімаючи архівні зведення, Клер виявила, що такий же снігопад був і 80 років тому, але тоді пропав безвісти маленький хлопчик. Дівчині належить з головою зануритися в цю історію, адже історія віри переплітається з її власною долею.

«Різдвяний пес», Даніель Глаттауер

Лучшие “зимние” книги

Жанр: домашня Художня література

У Макса є пес, Курт. Сам Макс терпіти не може Різдво і дуже хоче на свята полетіти на Мальдіви. Ось тільки Курта зовсім ні з ким залишити, так що поїздку доведеться відкласти.

Катрін виповнюється тридцять років. Її батьки дуже переживають, що їх дочка досі незаміжня. Звичайно, парою для своєї дочки вони бачать інтелігентного, багатого чоловіка з хорошими манерами і смаком. Але Катрін знайомиться з Куртом і Максом.

«Зима, Коли я виріс», Петер ван Гестел

Лучшие “зимние” книги

Жанр: Зарубіжна Дитяча література

На дворі 1947 рік. Війна тільки закінчилася і люди намагаються нормалізувати свої життя. Дія книги відбувається в Амстердамі, де живе десятирічний хлопчина Томас і його батько. Батько Томаса мрійник, він кидається з однієї роботи на іншу, але не може знайти спокою, як і змиритися з втратою своєї коханої дружини. У кожного жителя цього міста схожі історії, адже всі люди виявилися заручниками спочатку війни, а потім післявоєнного періоду. Але їхні серця потихеньку відігріваються завдяки друзям, місцям і задушевним розмовам. Читач з кожною сторінкою вчиться радіти життю разом з Томасом та іншими персонажами книги.

«Цукрова королева», Сара Едісон Аллен

Лучшие “зимние” книги

Жанр: художній вигадка

Дуже затишна і душевна книга про дівчину на ім’я Джозі. Вона всіма силами намагається догодити матері, яка ще той тиран, і повністю присвятила їй своє життя. І так було і далі, якби одного разу в своєму власному шафі Джозі не виявила дивну дівчину, яка ні за що не хоче звідти виходити, але має намір допомогти Джозі влаштувати її особисте життя!

«Смілла і її почуття снігу», Пітер Хег

Лучшие “зимние” книги

Жанр: скандинавський трилер, психологічний роман

Смілла — не звичайний детектив, але безсумнівно, вона талановита. Її стихія-лід, сніг і море. Коли маленький хлопчик падає з даху, Смілла знає, що це не випадковість і тим більше не самогубство. Малюк боявся висоти, навколо не виявлено ніяких слідів, але детектив знає, що тут щось не так. По крупиці вона збирає картину воєдино і стежити за її діями дуже захоплююче.

Ця книга отримала безліч захоплених відгуків.

Кращі ціни на Книги на Price.ua

Автор: HarDi

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia