Кращі книги для того, щоб читати перед сном

Щоб добре засипати, перед сном краще відкласти смартфон і приділити час хорошій книзі.

Ні, ми не пропонуємо вам дуже нудні книги, від яких точно закриються очі. Навпаки»побачення» з ними ви будете чекати весь день і з радістю попрощаєтеся зі смартфоном, щоб знову зустрітися з улюбленими героями.

«Не така, як усі», Марк Леві

Цікава, легка історія, від якої складно відірватися.

У Нью-Йорку є невеликий будинок. Але в цьому будинку є старовинний ліфт, яким керує ліфтер Діпака. І від цієї людини залежить буквально всі мешканці. Але одного разу з Діпакою відбувається нещастя-він падає зі сходів. І вмить розмірене життя сусідів припиняється. Але місце Діпака займає Санджай. Він племінник Діпака і приїхав в Нью-Йорк зовсім несподівано з Мумбаї. Мешканці будинку настільки раді, що у них з’явився новий ліфтер, що вважають за краще не замислюватися, а хто ж цей хлопець насправді. Але на дев’ятому поверсі живе дівчина на ім’я Хлоя, яка починає про щось здогадуватися.

«Дівчата, які нічого не скажуть», Ерік Рікстед

Лучшие книги для того, чтобы читать перед сном

А ця історія знатно полоскоче вам нерви. Але це не означає, що цю книгу не можна почитати перед сном.

Автор розповідає про загадкове зникнення зовсім молоденької дівчини. За законом жанру, найвитонченіші злочини скоюють в тихих і спокійних містечках.

Менді зникла посеред ночі і Френк Рат, відставний детектив, змушений повернутися до роботи, щоб з’ясувати, що сталося. Ох, не знає він з чим йому доведеться зустрітися: від людської жорстокості до демонів його власного минулого.

Цей роман багато критиків назвали першокласним трилером. Правда, деякі все ж не рекомендують його для читання перед сном, мовляв в ньому багато напружених моментів. Але що нас може зупинити, правда?

«Живі люди», Яна Вагнер

Лучшие книги для того, чтобы читать перед сном

Продовження гучного » Вонгозера «і ще більш гучного серіалу»епідемія».

Тепер головні герої, яким неймовірними зусиллями вдалося втекти з Москви, змушені ховатися в карельській тайзі. Хоч їм і вдалося вижити, але вони повністю відрізані від зовнішнього світу. Тепер восьми дорослим людям і трьом дітям доведеться навчитися не тільки виживати, а й ладити один з одним, знаходити спільну мову. Вибір у них простий: працювати в команді і вижити або стояти на своєму і загинути.

«Зулейха відкриває очі», Гузель Яхіна

Лучшие книги для того, чтобы читать перед сном

У книзі автор піднімає важку тему переселення в 1930 році. За сюжетом у Зулейхи, селянки з татарської села, вбивають чоловіка. Але на цьому нещастя жінки не закінчуються. Її, як і сотні переселенців садять у вагон і відвозять по каторжному маршруту. В Сибір. Опинившись на місці, цим людям доводиться несолодко: морози, голод, відсутність теплого одягу і даху над головою — і це далеко не всі труднощі. Кожен день селяни, представники інтелігенції, віруючі і атеїсти борються за своє життя, виживають в пекельних, нелюдських умовах.

«День, який навчив мене жити», Лоран Гунель

Лучшие книги для того, чтобы читать перед сном

Тема самопізнання-досить складна, але Лорану Гунель вдалося її розкрити в своєму романі.

Одна зустріч перевернула життя Джонатана з ніг на голову. Якась циганка передбачила йому швидку смерть. Ну хто в таке повірить? А ось Джонатан повірив і дуже серйозно. Тепер він проживає свій кожен день, як останній. Правда, у героя взагалі немає ніяких причин думати про швидку кончину. Лікарі в один голос стверджують, що він здоровий.

Щоб взяти себе в руки і розібратися в своєму житті, Джонатан приймає серйозне рішення. Він біжить від звичного йому життя до океану. Тут під заспокійливий шум хвиль він обмірковує, аналізує свої вчинки, цілі і думки.

Це твір про сенс життя і надії.

«Останній рукопис», Франк Тільє

Лучшие книги для того, чтобы читать перед сном

Хитромудрий трилер, який затягує не на жарт. Дуже захоплюючі вечори вам просто гарантовані.

Отже, недалеко від Гренобля трапилася дорожня аварія. Хлопець, тікаючи на автомобілі від контролерів, не впорався з керуванням і врізався в парапет. Від отриманих травм водій помер. Але при огляді автомобіля поліцейські виявили страшну знахідку. У багажнику лежав труп дівчини, у неї не було обличчя.

«Падіння», Ніл Стівенсон

Лучшие книги для того, чтобы читать перед сном

Головний герой Річард Фортраст присвятив все своє життя раработке комп’ютерних ігор. Після своєї смерті він заповів, щоб його мозок оцифрували і зберегли всю інформацію. Всього рік по тому цифрові технології дійшли до того, що було створено кіберпростір, куди можна було б завантажити дані Річарда. Таке собі вічне місто вийшло. Зовсім скоро це місто заселили й інші померлі, точніше їх свідомості. Невже ось вона, вічне життя? Безсмертя? Або це тільки ілюзія життя? Як ви вважаєте?

«Стратегія відходу», Марта Уеллс

Ця книга стала продовженням роману»відмова всіх систем». Ідеально, якщо ви прочитаєте спочатку її, а потім і «стратегію відходу». Хоча, зрозуміти суть можна і почавши з другої книги. Автор розповідає про незвичайний Андроїд, Кіллерботе. Він дуже любить дивитися серіали, проводить аналіз свого життя і недолюблює людей. Правда, з часом він визнає, що деякі з людей цілком можуть бути його друзями.

Захоплююча і захоплююча книга, після якої сни про неймовірні пригоди вам забезпечені!

Купити книгу зручно на Price.ua .

Кращі ціни на Книги на Price.ua

&Nbsp;

Автор: harDi

Загрузка ...
PriceMedia