“єПідтримка”-ТОП: книжки-антидепресанти

“єПідтримка”: книжки-антидепресанти

До біса депресію! Адже у світі стільки книг, які можна прочитати. А ми підібрали для вас такі, які допоможуть зовсім по-іншому поглянути на життя.

«Середня стать», Джеффрі Євгенідіс

До біса депресію! Адже у світі стільки книг, які можна прочитати. А ми підібрали для вас такі, які допоможуть зовсім по-іншому поглянути на життя.

Роман, який шокує. Автор описує життя гермафродиту, дівчинки, яка у підлітковому віці виявилася хлопцем. Звичайно, героєві довелося пережити багато неприємних і дивних ситуацій. Йому потрібно не лише прийняти себе, а й жити далі із цим.

Як виявилося, причиною такого відхилення стало кровозмішення у сім’ї головного героя. Саме з історії їхнього кохання і починається роман. Крім історії самого героя, у романі простежується життя кількох поколінь грецьких іммігрантів.

“Щегол”, Донна Тартт

Книги-антидепрессанты: что отвлечет вас от уныния? “Щегол”, Донна Тартт

У занедбаному номері готелю десь у Голландії Теодор Декер перебирає у голові події, які сталися дуже давно, але змінили хід його життя назавжди.

У звичайнісінький день, який не віщував нічого поганого, Теодор втратив найдорожче, що в нього було – матір. Що сталося після цього, навіть немає сенсу описувати у короткому описі книги, потрібно читати у повному обсязі. Причому, замислюватись і розмірковувати над написаним.

Ця книга про те, що всередині кожної людини знаходиться цілий світ, про те, як важко не жити минулим, особливо, якщо ті події поранили прямо в серці.

Звичайно, не варто думати, що це легке оповідання. Але відірватись від цієї книги просто неможливо.

“Зимняя кость”, Дэниэл Вудрелл

До біса депресію! Адже у світі стільки книг, які можна прочитати. А ми підібрали для вас такі, які допоможуть зовсім по-іншому поглянути на життя.

Головній героїні цієї книги, сімнадцятирічній Рі Доллі, не позаздриш. Їй доводиться доглядати за божевільною матір’ю та двома молодшими братами. А її батько, який щойно звільнився з в’язниці, втік. Але на цьому нещастя бідної дівчини не закінчується. Місцевий шериф розповідає їй про те, що якщо батько Рі не прийде до суду, то у сім’ї відберуть будинок. Справа в тому, що батько дівчини вийшов під заставу цього самого будинку. Тепер Рі точно не зупиниться ні перед чим, щоб знайти свого батька. Але ходять чутки, що він вже помер, але і це не зупинить відважну дівчину, адже їй потрібні докази.

“Орикс и Коростень”, Маргарет Етвуд

Книги-антидепрессанты: что отвлечет вас от уныния? “Орикс и Коростень”, Маргарет Этвуд

Це перша книга прекрасної трилогії від автора гучного “Оповідання служниці”. Інші дві носять назви: «Місто Потопу» і «Безумний Аддам».

Тож наша планета знаходиться на порозі глобальної катастрофи. На ній процвітає тероризм, свавілля, епідемії та навіть мутації. Але порятунок є. Ну чи його видимість. Так злегка божевільний учений, екс-порнозірка та невдалий фігляр зуміли перетворити цей світ абсурду на пустелю. Виявилося, щоб знищити людство, достатньо одного вірусу та кількох місяців епідемії.

Замість людей з’явилися незвичайні особи. Вони харчуються лише рослинами, вони невинні та прекрасні. Їх називають Дітьми Коростеля.

«Сліпий вбивця», Маргарет Етвуд

До біса депресію! Адже у світі стільки книг, які можна прочитати. А ми підібрали для вас такі, які допоможуть зовсім по-іншому поглянути на життя.

Цей роман заслужено називають одним із найсильніших цієї письменниці.

Тут йдеться про двох сестер: Лорі та Айріс. Маргарет дуже майстерно описує життя людей, які намагаються щось приховати. Цей роман не просто про жінок, пов’язаних однією невидимою ниткою. Тут дуже реалістично показано саме їхнє життя: проблеми, чвари, невдачі та справжні дива.

“Время повзрослеть”, Джемі Аттенберг

Книги-антидепрессанты: что отвлечет вас от уныния? “Время повзрослеть”, Джеми Аттенберг

Ця книга про тяжке почуття самотності навіть у оточенні натовпу людей. А також про те, як можна підтримати близьких, які опинилися у важкій ситуації, коли не знаєш, як це зробити правильно.

Андреа 39 років, і вона вирішила ніколи не мати дітей. Вона чудовий дизайнер, колишня художниця. Але вона має згубну пристрасть – алкоголь. Незважаючи на те, що Андреа вже доросла людина, вона так і не зрозуміла, який у неї життєвий шлях. Тим більше, що її бачення дуже відрізняється від бачення інших. Наприклад, її подруга ось-ось вийде заміж, її брат і його дружина чекають на маля… Але жахлива новина скоро зруйнує ідилію молодих батьків. Незабаром після народження малюка, вони дізнаються, що їхня дочка невиліковно хвора. Як вчинить Андреа? Чи зможе вона змінити своє ставлення до рідних?

“Три версии нас”, Лора Барнетт

Книги-антидепрессанты: что отвлечет вас от уныния? “Три версии нас”, Лора Барнетт

Цей роман легкий, розумний і романтичний.. Він ідеально підійде для тих, хто часто замислюється про те, що було б, якби…

На двох персонажів тут одна історія. Два студенти Кембриджу, Джим та Єва, знайомляться дуже банально. Цвях на дорозі, собака, який не вчасно метнувся під колеса, а як результат – зламаний велосипед Єви та Джим, який прийшов на допомогу. І з цього моменту ця історія має три різні варіанти розвитку подій.

Варіант 1. Вони знайомляться та одружуються.

Варіант 2. Джим та Єва знайомляться, але незважаючи на взаємну симпатію, швидко розходяться через дурість.

Варіант 3. Джим та Єва взагалі ніколи не зустрічаються. Автор розповідає нам про кожного героя окремо, про їхні шлюби, дітей, кризи і все те, що відбувається в житті звичайних людей.

У своїй книзі Лора чітко дає зрозуміти, що навіть ідеальний варіант не дає гарантію, що все буде так само ідеально у фіналі історії. Як, до речі, і навпаки.

“Беззаботные годы”, Єлізабет Джейн Говард

Книги-антидепрессанты: что отвлечет вас от уныния? “Беззаботные годы”, Элизабет Джейн Говард

Відмінна трагікомедія із британським акцентом.

Далекий 1937 рік. Війна ще дуже далеко і люди живуть своїм мирним життям. Едвард, Х’ю та Руперт Казалети, їхні дружини, діти та прислуга вирушають до сімейного маєтку, щоб провести там ідеальне літо. Під одним дахом будуть як прості радощі, прикрощі, постійні турботи, так і ганебні таємниці та тривожні передчуття, що станеться щось страшне.

Ця книга перша із серії «Хроніка сім’ї Казалет».

“Одна история”, Джуліан Барнс

Книги-антидепрессанты: что отвлечет вас от уныния? “Одна история”, Джулиан Барнс

Це історія про відносини зрілої жінки та юнака.

Полу дев’ятнадцять років. Якось у тихому передмісті Лондона, у тенісному клубі він знайомиться з місіс Маклауд. Їй сорок вісім. Сьюзен заміжня, у неї дві дорослі дочки, вона іронічна і дуже любить грати в теніс. Між Полом та Сьюзен практично відразу спалахує пристрасть і вони стають коханцями. Кожен із них чіпляється один за одного так, ніби від їхніх стосунків залежать їхнє життя. На піку своїх стосунків, пара збігає від своїх сімей і переїжджає до орендованого будинку.

Через десятиліття Пол згадує про цю шалену любов. Він розповідає, як врятував свою кохану від обридлого шлюбу і як потім поступово все розвалилося.

Ця розповідь про те, як перше кохання може змінити життя людини в будь-якому віці.

“Удочеряя Америку”, Енн Тайлер

Книги-антидепрессанты: что отвлечет вас от уныния? “Удочеряя Америку”, Энн Тайлер

Критики назвали цю книгу найкращою з усіх книг автора. Вона вийшла дуже тепла, іронічна і неймовірно приваблива.

Це історія про дві сім’ї: корінних американців та емігрантів з Ірану. Вони удочеряють двох дівчаток із Кореї. Ось таке виходить змішання різних світів.

Звичайно, в такій ситуації в обох сім’ях виникають конфлікти та непорозуміння. Щоправда, часто це дуже комічно. Але навіть такі ситуації зближують членів сімей.

Так, кожна сім’я нещасна по своєму, про це розповідає автор. Але вони всі разом намагаються стати щасливішими, працюють над цим. Вражаюче, якими різними можуть бути сім’ї, на перший погляд, дуже схожі один на одного. І як по-різному вони можуть виховувати дітей!

“Свои-чужие”, Енн Петчетт

Книги-антидепрессанты: что отвлечет вас от уныния? “Свои-чужие”, Энн Пэтчетт

Як каже сама автор, цей роман став для неї особливим. Він дуже справжній і став для Енн чимось подібним до психотерапії, адже саме в нього вона вклала свою душу.

Це історія про те, як через випадкову зустріч на хрестинах зруйнувалися дві родини. Вийшло так, що шість дітей, які виховувалися у цих сім’ях, стали одне одному «своїми-чужими».

Важливо відзначити, що це історія самої Енн Петчетт.

Так, кожна історія кохання прекрасна. Так, круто потім розповідати: «Він прийшов зовсім випадково на чужі хрестини з пляшкою джина і побачив її». Але що буває згодом? Після того, як сталася така доленосна подія? Автор описує всі події з позиції спостерігача, тихої та, що не засуджує.

“Темная вода”, Ханна Кент

Книги-антидепрессанты: что отвлечет вас от уныния? “Темная вода”, Ханна Кент

У невеликому селі в Ірландії справи дуже погані. Кури не хочуть нестись, масло не збивається, та й взагалі все йде не за планом. Забобонні жителі вирішили, що у всьому цьому неподобстві винен не хто інший, як маленький хлопчик. Вони підозрюють, що малюка підмінили злісні міфічні істоти, яких називають фейрі. І ось ухвалено рішення, що із цією ситуацією треба терміново щось вирішувати. Три жінки зважилися провести смертельне ворожіння, щоб врятувати дитину від цих злісних тварюк та налагодити справи у селі. Але чи вийде у них?

Автор показує читачам, що у світі багато реального зла, але через забобони все швидко перетворюється на справжнє божевілля.

“Элеанор Олифант в полном порядке”, Гейл Ханімен

Книги-антидепрессанты: что отвлечет вас от уныния? “Элеанор Олифант в полном порядке”, Гейл Ханимен

Фінал цієї книги вас точно здивує.

На перший погляд з головною героїнею, Елеанор Оліфант, все гаразд. Їй тридцять років, вона має звичайну роботу і звичайне життя. Вона не часто спілкується з колегами, лише раз на тиждень розмовляє з матір’ю, а щоп’ятниці у неї в програмі горілка і піца. Правда, з Елеонор усе гаразд. Але таки не зовсім… А ось що саме, автор розкриватиме поступово, повільно, майстерно чіпляючи увагу читача.

“Ведмеже місто”, Фредрік Бакман

До біса депресію! Адже у світі стільки книг, які можна прочитати. А ми підібрали для вас такі, які допоможуть зовсім по-іншому поглянути на життя.

Ведмежий кут Бьорнстад – маленьке містечко на півночі Швеції. Далі знаходиться лише ліс та майже замерзле озеро. Тут є фабрика, яка ось-ось закриється, школа, магазин та хокейний стадіон. Саме тут тренується команда юніорів. Між іншим, ця команда – справжня гордість всіх жителів містечка, його головна пам’ятка і, можна сказати, сенс існування Бьорнстада. А все тому, що одного разу цій команді вдалося вибороти друге місце на чемпіонаті країни! Це справжній успіх.

Але ця історія про взаємини двох молодих людей: Кевіна та Майї. Він – зірка хокею, а вона – донька спортивного директора. Після вечірки з нагоди перемоги сталося те, що не можна виправити… Кевін винен, а все місто звинувачує Майю, справжню жертву.

Чи зможе містечко схаменутися, перш ніж стане занадто пізно? Чи має він майбутнє? У книзі порушується гостра соціальна тема. Ми повинні відповідати за тих, кого виховали, а не спускати їм все з рук.

“Патрик Мелроуз”, Эдвард Сент-Обин

До біса депресію! Адже у світі стільки книг, які можна прочитати. А ми підібрали для вас такі, які допоможуть зовсім по-іншому поглянути на життя.

Если вы уже засмотрели до дыр сериал, значит пришло время прочитать книгу.

Патрик Мелроуз борется со своими пагубными пристрастиями. Он их приобрел из-за жестокости своего отца и преступного безразличия матери. Да, книга трагична, но также она саркастичная и смешная.

Стоит предупредить, что на обложке не зря стоит ограничение по возрасту 18+. Здесь то и дело встречаются бранные слова или упоминания о наркотиках. Но диалоги героев выше всех похвал!

«Казки на ніч для юних бунтарок»

До біса депресію! Адже у світі стільки книг, які можна прочитати. А ми підібрали для вас такі, які допоможуть зовсім по-іншому поглянути на життя.

Цікаво, а що було б, якби прекрасна принцеса не вийшла за прекрасного принца, а наприклад, полетіла в космос? Вам також цікаво? Тоді вам варто прочитати цю дивовижну книгу.

У книзі зібрано 100 казок про 100 жінок, які досягли успіху. А ілюстрували книгу 60 художниць із усього світу.

Ці казки зовсім не казки, а реальні історії жінок. Тут є біографії балерин, художниць, космонавток, законодавців моди та давніх королів. Усі вони не боялися бути першими, відкривали нове та домагалися свого. Кожна героїня досягла успіху у своїй сфері і допомогла здобути віру в себе безлічі людей.

У простій і казковій формі ці оповідання принесуть вам багато задоволення і точно стануть доказом того, що немає нічого неможливого, особливо якщо вперто йти до своєї мети.

“Незримые фурии сердца”, Джон Бойн

Книги-антидепрессанты: что отвлечет вас от уныния? “Незримые фурии сердца”, Джон Бойн

Ця історія від автора відомого твору «Хлопчик у смугастій піжамі».
У цьому ж романі мова піде про заборонене кохання, лицемірство, поневіряння та Ірландію.
Сиріл – незаконнонароджена дитина. Його вагітній матері довелося тікати з рідного дому в селі, адже тут на неї чекала ганьба і засудження. Щойно хлопчик народився, дівчина віддала його на усиновлення. Сиріл ріс у прийомній сім’ї, яка була для нього ні рідною, ні чужою. Головний герой змушений почати довгий шлях до себе, він має знайти відповідь на питання “хто він такий?”.

Найкращі ціни на Книги на Price.ua

Загрузка ...
PriceMedia