Робот-мийник вікон: як це працює і як вибрати

Цю інформацію вам не розкажуть ні в одному магазині або інтернет-статті. Всю правду і всі нюанси вибору розглядає людина, яка знає про смарт-роботів все.

Олексій Дмитренко-представник магазину «SmartRobot», який є представником окремих марок і офіційним дистриб’ютором.

Ключові тези про роботів-мийників вікон:

Как выбрать робота-мойщика окон?

 • Принцип роботи робота-мийника вікон наступний: пристрій притискається до скла повітряним потоком і протирає його мікрофібровими серветками.
 • Може мити різні гладкі поверхні: Скло, кахель, дзеркала. Теоретично він може мити будь-які тверді гладкі матеріали. Найбільш ефективно використовувати роботів на вертикальних поверхнях.
 • На миття 1 кв.М. Поверхні йому потрібно 5-6 хв.
 • Робот-Мийник може мати круглу або квадратну форму. Перевага квадратного — більш якісна прибирання по периметру скла і в кутах. У свою чергу у круглого серветка робить обертальний рух — за рахунок цього можна очистити більш складне забруднення.
 • Перші моделі роботів мийників трималися на склопакетах за допомогою магнітної сили. Потім з’явилися роботи, які утримуються на поверхні за допомогою вакууму. Безумовно, магнітні програють. Їх недоліки: складність настройки, обмеження по товщині склопакетів, неможливість використання на односторонніх поверхнях, наприклад, дзеркало він не зможе помити. Перевагою в окремих випадках може бути автономна робота від акумулятора, але, якщо розібратися глибше, це теж недолік.
 • У роботі-мийнику використовується будь-який миючий засіб для скла на спиртовій основі. Воно наноситься на скло і на серветки робота.
 • Іноді в процесі миття вікон на склі можуть залишатися розлучення. Щоб їх прибрати, потрібно запустити робот ще на один цикл, але з сухою серветкою. До речі, у круглих мийників серветки дві і такий процес можна виконати за один цикл, якщо одну серветку змочити, а другу залишити сухою. Суха серветка буде прибирати розлучення.

«Робот-мийник вікон призначений для побутового використання, а не промислового» Нюансы в работе робота-мойщика окон

 • Рами і перешкоди мийники вікон поки не переїжджають. На рамних поверхнях його потрібно вручну переносити з одного скла на інше.
 • На безрамній поверхні робот-Мийник за допомогою датчиків визначає край і змінює траєкторію руху.
 • Площа прибирання обмежується шнуром довжиною 4 м. Правда, при необхідності, його можна подовжити ще на 4 м, але навряд чи це знадобитися — все-таки це техніка для побутового використання, а не для промислового.
 • Живлення робота походить від мережі 220V. При цьому всі такі пристрої додатково оснащені акумулятором, який виконує страхувальну функцію на випадок, якщо пропало живлення. Без живлення робот буде триматися на склі близько 30 хв.І сигналізувати про помилку. При цьому, якщо Мийник працює на зовнішній стороні скла, виробник рекомендує використовувати страхувальний трос, який йде в комплектації кожного робота.
 • Керувати роботом можна пультом дистанційного керування або через Мобільний додаток. Різниці немає, тому як додаток представляє з себе той же пульт ДУ без додаткового функціоналу.

“Не потрібно постійно купувати витратні матеріали. Мікрофіброві серветки служать кілька років»

Насколько выгоден и эффективен робот-мойщик окон?

 • Робот-Мийник не вимагає постійних витрат на покупку комплектуючих і витратних матеріалів. Міняти потрібно тільки мікрофіброві серветки. Але навіть вони багаторазові і служать кілька років, адже вікна миються не так вже й часто.
 • Лідером галузі є тайванська компанія Hobot Technology. Їх флагманські моделі-це Hobot 198 і Hobot 288 . Переваги: надійність, грамотна ергономіка, ефективний алгоритм руху, швидкість роботи і низький рівень шуму.
 • Робот-мийник вікон не вимагає ніякого спеціального догляду. Єдина рекомендація-це не використовувати його під час дощу і морозу. Наприклад, був випадок, коли на морозі лопнула гусениця.
 • При покупці робота-мийника потрібно звертати увагу на принцип прибирання, розміри пристрою і траєкторію руху. Тому перед покупкою краще подивитися в нашому шоурумі, як працює Мийник, або замовити домашню демонстрацію. Так буде простіше зробити правильний вибір.
Загрузка ...
PriceMedia