Безкоштовний сир — в мишоловці: як магазини обманюють

Казкові знижки, безкоштовні послуги та вигідні пропозиції-що за цим стоїть і як не повестися на відвертий «розлучення»?

Техніка за уцінкою

Бесплатный сыр, или что скрывается за акционными предложениями «Маленька подряпина-велика знижка» — такі пропозиції іноді можна знайти в магазинах техніки. Подумаєш, відколотий кут у варильної панелі, немає декількох ручок запалювання. Подряпини на духовій шафі, вм’ятини на холодильнику. Але які це дрібниці, коли знижка на техніку мало не вполовину.

Один момент: техніку з вм’ятинами і подряпинами не приймуть на гарантійний ремонт, якщо вона вийде з ладу.

Масовий розпродаж техніки

Что стоит за массовыми распродажами Був такий випадок. Після сильного дощу склад магазину техніки, розташований у підвальному приміщенні, сильно затопило. Звичайно, її підсушили фенами. І влаштували казковий розпродаж-сезон великих знижок. Тільки це був не передноворічний розпродаж. І хоча ви купуєте техніку по знижці з гарантією, від неї немає толку. Через місяць ноутбук або телевізор «накриється». Сервісний центр дасть висновок, що причина поломки — залиття. Довести, що це не ви полоскали ноутбук у ванній, а вам продли залитий товар буде майже нереально.

Безкоштовне ПЗ

Вам зробили подарунок: на вашому ноутбуці безкоштовний антивірус на 30 днів. Якщо хочете продовжити на рік, потрібно трохи оплатити. Ну, зрозуміло ж, що вам встановили саму звичайну безкоштовну версію, яка дається на місяць. І під цим приводом хочуть отримати додаткові гроші.

Обов’язкова послуга

Часто при продажу акційних товарів вас змушують докупити якусь послугу. Додаткова гарантія, страховка за 300-600 грн. Інакше ви не можете купити товар за акційною ціною. Загрожують, що гарантія не діє на товар, якщо ви не зробите додаткову покупку. Але гарантія поширюється на сам товар. Вона дається виробником на холодильник, пралку або телефон. Додаткові послуги-бажання магазину на вас заробити.

Безкоштовна установка

Хитрости, на которые идут магазины для распродажи товаров Найчастіше стосується установки кондиціонерів. По-перше, зазвичай виявляється, що вам не все пояснили. Вам виставлять додатковий рахунок за витратні матеріали. Уточнюйте відразу, за що потрібно буде доплатити, щоб не було сюрпризів.

По-друге, перш ніж робочі магазину візьмуться за установку кондиціонера, упевніться, що це саме та модель, яку ви дивилися. Вам не привезли інший, з подряпинами і вм’ятинами. А то його зараз відразу ж змонтують, як потім зрозумієте?

Але найголовніше, якщо установка-безкоштовна, ви не зможете пред’явити претензії в разі поганої роботи. На неї не поширюється гарантія. Той випадок, коли краще заплатити.

Безкоштовна доставка

Уловки, на которые можно попасть: что стоит за акциями магазинов Іноді магазини вказують, що доставлять товар до вас безкоштовно. Обговорюйте відразу деталі. Зазвичай доставка безкоштовна тільки до під’їзду. Якщо вам піднімати холодильник на 9 поверх-це додаткова плата. При замовленні по інтернету, уточнюйте, за чий рахунок доставка.

Не ведіться на красиві пропозиції та святкові знижки: завжди зважте всі «ЗА» і «проти», подумайте, що стоїть за вигідною пропозицією.

Загрузка ...
PriceMedia