Топ-5 абсолютно непотрібних додаткових послуг

Разом з новим смартфоном вам спробують втюхати вагон «життєво-важливих сервісів», без яких «все пропало». Не витрачаємося даремно: на які послуги краще не витрачати гроші?

Налаштування програмного забезпечення

Можливо, це актуально для пенсіонерів, які далекі від спілкування сучасною технікою. Але в цілому, кожен користувач сам легко може закачати все потрібне в телефон. За фактом, за пару сотень гривень вам просто створюють аккаунт в магазині додатків та ігор»Плей Маркет». І закачають звідти стандартні програми.

Додатковий софт

За какие сервисы магазина вам точно не нужно платить Що тільки не продають в магазинах, запевняючи, що без цих програм ваш телефон або комп’ютер просто помре. Антивірус на Андроїд, ПО, без яких смартфон не переживе друге пришестя вірусу»Петя». Софт, який обов’язково потрібно докупити до дорогущому фотоапарату , інакше він буде працювати некорректно.Ну, зрозуміло ж, що у консультантів — план продажів за додатковими послугами.

Страховка техніки

Ненужные сервисы, которые навязывают магазины.Страховка Розповімо випадок з життя. Клієнт купив в магазині айфон і додаткову страховку на нього за 700 грн. Через тиждень стався той самий страховий випадок-пошкодилося скло. Місяць тягнули з відповіддю і нарешті запропонували щедру компенсацію: 38 грн. Це все, що потрібно знати про додаткові страховки.

Сума погашення в кожному випадку індивідуальна, залежить від того, за скільки ви її купили. І найчастіше, ще доведеться битися зі страховиками, доводячи, що це — страховий випадок: юристи нерідко складають хитрі договори.

Додаткова гарантія

Чергове бажання магазинів додатково підзаробити на клієнті. На пристрій вже поширюється гарантія виробника. По суті, вона покриває випадки, коли техніка некоректно працює через заводський брак. Звернутися можна протягом гарантійного терміну. Якщо він не вказаний, то протягом 2 років.

А що має на увазі додаткова гарантія? Потрібно читати в умовах, які пропонує магазин. Часто це продовження гарантії до 2-х років. Але знову ж таки, у вашої пралки або холодильника і так термін гарантії 2-3 роки. А на мобільному телефоні через рік з будь-якого будуть якісь подряпини, на підставі яких вам відмовлять в обслуговуванні по додатковій гарантії. Адже вона не поширюється на такі випадки.

«Екстразамена»

Ненужные сервисы от магазина: экстразамена Цікава послуга, яка обіцяє Вам швидку заміну вийшов з ладу пристрою. Тільки зверніть увагу на умови: по гарантійному випадку, коли це шлюб виробника. Але за законом ви і так, виявивши істотний недолік протягом гарантійного терміну маєте право розірвати договір купівлі-прочекали, повернути кошти, обміняти на аналогічну модель. А якщо ви випадково залили пристрій водою, ця послуга марна.

Часом продавці поводяться надмірно настирливо. Розповідають, що ви не можете купити техніку за акційною ціною, не замовивши пакет додаткових послуг. Без вашого відома вбивають їх в чек, про що ви дізнаєтеся тільки вчасно оплати. Або платите, а потім з подивом вивчаєте рахунок. Доходить до шантажу: мовляв, гарантія на техніку не поширюється, якщо ви не купите настройки в нашому магазині або якесь супер ПЗ. Це брехня. Виробник завжди дає гарантію на свою техніку. Вона поширюється виключно на сам апарат. Ви купуєте техніку і не зобов’язані викидати свої гроші на вітер. Попросіть нахабних консультантів зупинитися і пригрозіть, що залишите на них скаргу.

Загрузка ...
PriceMedia