Дайджест: кращі BI-платформи, секрети сезонного бізнесу і як повернути користувача, що блокує рекламу

В щотижневому дайджесті Price.ua про скандал з витоком даних Google docs, про те, як вижити нішевим інтернет-магазинам, навчитися виявляти «слабку ланку» в команді, яким клієнтам краще відмовити, як укладати договір з блогером, а також про секрет любові «до гробової дошки» і відповідь на питання чому йде дощ.

Бізнес

На цьому тижні ми склали список найпопулярніших товарів, які купували українці в першому півріччі 2018 року. Для аналізу вибрали 10 популярних категорій і 5 популярних товарів в кожному із сегментів товарів, сформувавши топ-50 найбільш купованих товарів в 2018 році. Дослідження опублікував ain.ua .

Альфа-Банк та онлайн-сервіс побутових та бізнес-послуг YouDo.com запустили унікальний пакет послуг, який дозволяє швидко і просто почати свій бізнес. Користувачам, які хотіли б почати співпрацювати з компаніями, YouDo.com спільно з Альфа-Банком допоможе оформити ІП в рамках спеціального проекту, що спрощує процедуру реєстрації та ведення бізнесу. Клієнту пропонується повний банківський супровід діяльності для максимальної оптимізації витрат при веденні бізнесу.

Нішеві проекти переживуть маркетплейси, тільки запропонувавши кращий customer experience: співзасновник інтернет-магазину товарів для дітей Pampik.com Шахін Мусаєв розповів , як нішевому інтернет-магазину вдалося вирости до гіганта, який в окремих категоріях займає 60% ринку онлайн-торгівлі.

Коли ми купуємо товари в будь-якій з продуктових мереж або замовляємо їх в інтернеті, то, як правило, беремо з запасом, і в підсумку багато викидаємо, або ж беремо зовсім не те, що потрібно. Цим активно користуються маркетологи. Однак незабаром ІІ персоніфікує маркетингову пропозицію і за допомогою віртуальних радників «вб’є» магазини.

Сьогодні ви сидите на мішку грошей, а завтра цим самим мішком ловите рибу в найближчому водоймі. Тому що попит на ваші послуги і товари — сезонний. Підприємцям хочеться стабільності і впевненості в завтрашньому дні, але як цього домогтися, якщо прибуток падає і зростає в залежності від пори року? Анна Лібер, засновник арт — і веб-студії Liberann ділиться власними секретами просування сезонного бізнесу і розповідає, як їй вдається утримувати баланс прибутку в різні пори року.

У століття споживання стала розхожою фраза «клієнт завжди правий», і починаючому бізнесу рекомендують боротися за кожного замовника. Однак компаніям варто намагатися задовольняти запити не кожного потенційного клієнта, і існує шість типів клієнтів , яким краще відмовити.

Читайте також:

Meest Express запустила сервіс доставки посилок з Польщі в Україну paczkadoukrainy.pl

Цей метод допомагає нам швидко реалізовувати цілі компанії. Як він може стати в нагоді вам

&Nbsp;

SEO і PPC

Скандал тижня » «Яндекс» проіндексував не захищені настройками приватності файли з сервісу Google Docs, доступ до яких поширювався за посиланням. У відкритому доступі опинилися паролі, платіжні дані, бази номерів, добірки блогерів і багато іншого: все це міг побачити будь-яка людина, що отримав потрібний URL.

«Яндекс» стверджує, що компанія нічого не порушила — сторінки, індексація яких заборонена у файлі robots.txt , пошуковик би не став чіпати. Чому ж так вийшло? Пошукові системи можуть показувати у видачі тільки ті документи, які користувачі самі зробили публічними. У самому Google заявили, що сервіс добре захищений і працює коректно. Щоб уникнути витоку персональних даних, необхідно налаштувати приватність документів класичним способом або ж з допомогою мови R .

«ВКонтакте» випустив новий формат рекламних записів — «збір заявок». Клікнувши по такому оголошенню, користувач відкриває форму, в якій може залишити контактні дані і відправити заявку без переходу на ресурс рекламодавця. Інформація про нові заявки може надходити Рекламодавцю на пошту, в особисті повідомлення або в CRM.

DoubleClick Bid Manager — платформа, яка дозволяє в режимі реального часу автоматично реалізовувати кампанії на майданчиках Google. Марк Мухін, фахівець відділу мобільної реклами Artics Internet Solutions, ділиться зрозумілою інструкцією по налаштуванню DBM для просування додатків.

Контекстна реклама з часом може втрачати свою ефективність, якщо нічого не змінювати. Керівник напрямку «Реклама» в маркетинговому агентстві Serenity Олександр Сейгаров розповідає , як використовувати Яндекс.Аудитории, щоб знаходити нових клієнтів для свого бізнесу.

Google Speed Update буде враховувати навіть дрібні поліпшення швидкості завантаження: про це розповів співробітник Google Джон Мюллер. Зокрема, він розповів, що новий алгоритм буде працювати на основі шкали, а не тільки виявляти і знижувати «занадто повільні сторінки», як це відбувається зараз. Speed Update буде запущений в цьому місяці і торкнеться найповільніші сайти.

Google » Мій бізнес» додав Новий звіт в розділ статистики. Тепер користувачі сервісу зможуть бачити, за якими запитами люди шукають їх компанію в Пошуку Google або Картах. Звіт показує найпопулярніші запити по унікальним користувачам за вказаний період.

Читайте також:

Яндекс запустив цифрову рекламу в приміщеннях з розпізнаванням осіб

Пошуковий ремаркетинг в Google Ads: настройка і способи застосування

Візуальний пошук: як знайти в мережі потрібний контент по картинці

Користувальницький контент як дієвий спосіб збільшення продажів і потужна підтримка SEO

&Nbsp;

Маркетинг

Просування у лідерів думок — працюючий канал реклами, вже давно активно використовується брендами. Блогерський рекламний ринок в Росії щорічно зростає на 19%. При цьому багато брендів досі роблять помилку, співпрацюючи лише з блогерами-мільйонниками і ігноруючи сегмент мікроблогерів. Чому зациклюватися на мільйонниках не варто— розповідає PR-менеджер GetBlogger Алла Іноземцева.

В Україні бренди також часто вдаються до просування своїх продуктів у популярних блогерів, проте стикаються з тим, що механізм подібного співробітництва юридично не врегульований, і від цього часом страждають і одні, і другі. Про те як оформити договір на рекламу у блогерів-в матеріалі mc.today .

Голосові помічники дозволили брендам відповідати на наші запитання та вести діалоги. Різними голосами вони говорять з смартфонів, колонок і, якщо захочемо, то і з чайників. Що ж робити компаніям прямо зараз, щоб наздогнати тренд і чи може голосовий помічник підняти продажі? Відповідає Forbes .

Немає мети — немає результату: чому не можна починати кампанію без мети, як часто перевіряти результати по KPI і як оцінювати ефективність — в колонці керівника відділу роботи з клієнтами агентства Newage Олександра Рольського.
кожен власник мобільного додатку мріє потрапити в топ App Store або Google Play. Але після досягнення заповітної мети деяких чекає неприємний сюрприз. Опинившись на вершині рейтингу, додаток ризикує викликати негатив, якщо воно недостатньо зручно, інформативно або працює з помилками. Про те, як уникнути невдоволення користувачів, розповідає ігор Зуєв, генеральний директор MobiSharks.

Кожен десятий користувач інтернету сьогодні використовує блокувальник реклами, і дослідження показують, що це сама платоспроможна аудиторія. Блокування рекламних оголошень-це нова реальність, ігнорувати яку більше неможливо. І рекламодавцям потрібно вчитися отримувати вигоду з ситуації, що склалася, щоб повернути свій «ласий шматочок».

Кількість людей на ефірі трансляції в соцмережах-це результат ланцюжка подій. Воно залежить від аудиторії, теми, подачі матеріалу і своєчасних нагадувань. Немає жодного вірного способу привести 100 чоловік в ефір, але є 100 способів привести по одній людині. Про те, як зібрати максимальну аудиторію на live-ефір, розповідає Олексій Стрельцов, керівник онлайн-маркетингу «Акселератора онлайн-шкіл».

Кінцева мета email-маркетингу — переведення клієнта з категорії «холодних» в категорію «теплих» з подальшим продажем товарів або послуг компанії, яка здійснює розсилку. Керівництвом по збору і розігріву бази передплатників Для бізнесу діляться webpromoexperts.

Логотип-це «обличчя» не тільки вашого бренду, але і місії, і бачення компанії. Це не просто зображення, а візуальна асоціація з вашим бізнесом. Якщо бюджет обмежений, а до створення лого потрібно підійти з усією серйозністю, рекомендуємо 20+ безкоштовних інструментів для створення логотипів.

Читайте також:

Читайте також:

Google доповнила свої безкоштовні курси з інтернет-маркетингу в Україні та оновила сертифікати для випускників

SMM без стратегії-гроші на вітер

Чому бізнес боїться контент-маркетингу. Частина 3: страшно, що не буде продажів

Чому ніхто не купить ваш продукт, як би ви його не рекламували: що потрібно змінити в бізнесі

&Nbsp;

Аналітика

BI (Business Intelligence)-платформа для бізнес-аналітики яка включає готову архітектуру для аналізу даних компанії, формуванні моделей і складання гіпотез. Компанія g2crowd склала список кращих BI платформ по задоволеності покупців заснованої на їх відгуках. Серед лідерів: MicroStrategy, Domo, Sisense, QlikView, BOARD, WebFOCUS, Microsoft Power BI. Платформи, які займають певну частку на ринку, але отримали нижче середнього рівня задоволеності користувачів: GoodData, IBM Cognos Analytics on Cloud, Oracle Analytics Cloud, Pentaho, SAS Business Intelligence, TIBCO Spotfire і Datorama.

У Google Analytics є маловідомий параметр userBucket, який випадковим чином заповнюється цілим числом від 1 до 100 для кожного користувача. Рекомендуємо ознайомитися з заміткою про те, як він може допомогти вивантажувати дані із заданим відсотком вибірки, а також тестувати аудиторії ремаркетингу.

Щоб зрозуміти, що означають відмови в «Яндекс» і Google, важливо знати, чим вони відрізняються. Системи використовують різні дані і одні й ті ж параметри вважають по-різному. Розбираємося , Що таке не відбувся відмови в «метриці» і Analytics.

Після того як в «Яндекс.Директ «всім зрозумілі позиції» 1-е Спецрозміщення» » «2-е Спецрозміщення» і т. Д. Змінилися показником обсягу трафіку, стало необхідним орієнтуватися в новій реальності. Чим можуть бути корисні нові метрики в звітах» Директа » — в цьому блозі .

7 Порад щодо ефективного використання Яндекс.Метрики

Голосовий пошук і три секунди уваги: все про діджитал-тренди 2018 року

&Nbsp;

IT

KeepSolid-продуктова IT-компанія з більш ніж 4-річним досвідом розробки додатків для забезпечення безпеки і продуктивності, як для особистого, так і для корпоративного використання. За час роботи їй вдалося довести кількість користувачів до 8 мільйонів. Кейс компанії-в статті ain.ua .

Як налаштувати Google Tag Manager без залучення програміста, відстежувати взаємодію користувачів з сайтом, налаштувати передачу даних про конверсії і що таке CSS-селектори — в вебінарі webpromoexperts.

Читайте також:

Основні тренди із Заходу: AdTech і Data Market

МЗС: Росія готова до створення альтернативного Інтернету

&Nbsp;

«Наш » підприємець хоче все і відразу: вранці вкласти $1000, а ввечері отримати мільйон і відразу ж купити собі новенький Bentley. Але так не буває. Таку тенденцію помітив засновник інвестиційного фонду fison Дмитро Томчук, про що і написав у Facebook. Редакція MC Today публікує текст.

Якщо керівник проводить наради неефективно, через якийсь час співробітники починають сильно обтяжуватися цими «ритуальними» зустрічами. У підсумку керівник не використовує їх потенціал для вирішення завдань і звалює всю відповідальність на себе. Щоб наради стали інструментом вирішення проблем, потрібно слідувати простим правилам.

Відстаючий співробітник тягне команду назад. Він недостатньо ефективний в порівнянні з іншими — начебто і працює, але за фактом лише витрачає час і гроші роботодавця. Таке «слабка ланка» потрібно навчитися ідентифікувати і вчасно позбавлятися від баласту.

Програма Amazon Flex пропонує американським водіям з власним автомобілем підробляти, доставляючи замовлення зі складу клієнтам. Журналістка видання The Atlantic Алана Семьюелс вирішила спробувати себе в ролі кур’єра і дізнатися , чи дійсно зручно користуватися цим сервісом.

Хочете змусити свій бізнес «порозумнішати» і дорости до «Інтернету речей», але не знаєте, як до цього підступитися? Замість блукань по нетрях технічних термінів тут вас чекають «розумні шкарпетки», картонні коробки і зоопарк. І багато котиків.

Зефірний експеримент — одне з найбільш відомих досліджень в галузі соціальних наук. Судячи з усього, причиною наявності у деяких дітей здатності відкладати отримання нагороди є не сила волі, а достаток.

Розбити телефон — подія малоприємна і до того ж дороге. Студент з німецького університету Аалена Філіп Френцель запатентував чохол для смартфона AD Case, який захищає корпус у разі падіння, викидаючи чотири пружні ніжки. Ідея прийшла хлопцеві, коли його власний телефон розбився при падінні. І так, це виглядає вельми смішно.

Читайте також:

6 Книг не про дизайн, які повинен прочитати кожен UX-дизайнер

7 Якостей, які об’єднують CEO великих компаній

{75 битва гігантів: хроніки війни Alibaba&Amazon в картинках і цифрах

&Nbsp;

Наука

Німецькі вчені розробили штучний інтелект, здатний розпізнати інфаркт міокарда по ЕКГ. Читання електричних імпульсів серця вважається складним завданням, і раніше не вдавалося автоматизувати цей процес. Новий інструмент визначає ознаки серцевого нападу на рівні лікаря-фахівця.

Це може здатися дивним, але іноді навіть дорослі і освічені люди не можуть відповісти на банальні питання про ті чи інші явища природи. Візьмемо, наприклад, дощ. Яку роль він відіграє для всієї планети Земля? В основному дощ випадає з так званих змішаних хмар, що містять при температурах нижче нуля переохолоджені краплі і крижані кристали. Ну а все інше ви дізнаєтеся, якщо подивитеся короткий відео .

Ми часто думаємо, що самотність обумовлена виключно нашим оточенням і життєвим досвідом, але нове дослідження демонструє, що гени теж грають роль. Вчені з Кембриджського університету, скориставшись даними біобанку Великобританії, відшукали 15 ділянок ДНК, які, за їхніми словами, пов’язані з самотністю.

&Nbsp;

Англозона

Війни в космосі завжди були в центрі уваги фантастів і Голлівуду. Однак, як попереджає Wired, вже зараз, по суті, почалася нова гонка озброєнь в космосі. Її наслідки ніхто з учасників-США, Росія і Китай — не представляє.

В ІТ-індустрії існує стійке упередження проти вікових працівників. Культ молоді, втім, легко розвінчати за допомогою фактів і цифр: дослідники з’ясували , що середній вік засновників найбільш швидкозростаючих ІТ-компаній — 45 років.

Ілон Маск і Дональд Трамп хочуть відправити людину на Марс, проте нинішні скафандри навряд чи згодяться для підкорення Червоної планети. Журналіст Racked з’ясував , з якими труднощами стикаються дизайнери нових скафандрів і які фактори їм необхідно врахувати. ДО РЕЧІ, NASA днями оприлюднило знімок марсіанської піщаної дюни незвично синього кольору.

Що відбувається з батареями електромобілів, коли закінчується термін їх експлуатації? Це не означає, що їм місце на звалищі, вони ще роками можуть використовуватися в інших секторах — від енергетики до рітейлу. Про це розповідає Bloomberg.

Чи можна назвати великі технологічні компанії монополіями? Чи можна посилити контроль над ними-наприклад, для того, щоб обмежити використання ними персональних даних? Про це міркує нобелівський лауреат, автор книги «Економіка для загального блага» Жан Тіроль в інтерв’ю Quartz.

Очікувана тривалість життя постійно зростає, але максимальний вік людини залишається на колишньому рівні: близько 120 років (абсолютний рекорд: 122 роки). Чи можуть люди прожити довше цього терміну або це в принципі неможливо?Вчені вже вкотре намагаються відповісти на це питання.

Чи живе любов три роки, як у Бегбедера, або довше? У чому секрет любові»до гробової дошки»? Колумніст Aeon відповідає на ці питання з посиланням на соціологічні опитування, досягнення нейробіології і серіал «хороша дружина».

Журналіст Bloomberg відправився в Домінікану, яка у вересні минулого року серйозно постраждала від урагану Марія. Острів став своєрідною лабораторією, яка обіцяє знайти спосіб захистити себе від майбутніх катаклізмів, викликаних глобальною зміною клімату.

Загрузка ...
PriceMedia