Дайджест: не смішні помилки чат-ботів, контент майбутнього і 5 скарг на Магазини

В щотижневому дайджесті Price.ua про те, як встигнути за розвитком технологій, налаштувати розумні кампанії в КМС, працювати з аудиторій конкурента, а також про креативні способи використовувати друковану рекламу, майбутнє digital-ринків, «Прем’єри» від YouTube і чат-боті, який завжди правий і багато іншого.

Бізнес

Amazon анонсував новий сервіс примірки речей Prime Wardrobe. Тепер вподобані Аксесуари, Одяг, Взуття безкоштовно привезуть додому, щоб ви могли міряти їх протягом тижня і заплатити тільки за ті речі, які підійшли. Повернення інших речей здійснюється також безкоштовно. «Ви вільні у виборі нових стилів, і кращого місця, ніж ваша кімната, для цього не придумати», — демонструється в анонсує відео .

Ми живемо в дуже цікавий час. Межі між бізнесом та індустрією розмиваються, і те, що раніше займало 20 років і вимагало зусиль 500 чоловік, зараз можуть зробити дві людини за 18 місяців за допомогою мобільного телефону. Facebook, Instagram і Messenger в Росії Анна-Марія Тренева на конференції Forbes поділилася досвідом, Як побудувати бізнес-стратегію і встигнути за розвитком технологій.

«Нова пошта » повідомила про рішення припинити співпрацю з провайдером поштоматів у відділеннях «Приватбанку» ТОВ «Вієна-Автолізинг» і зосередитися на розвитку власної мережі. У компанії відмову від партнерства пояснили невідповідністю в часі роботи відділень служби доставки і банку. Втім, на ринку існує й інша версія відмови: мережа поштоматів купує конкурент. Деталі — в матеріалі ain.ua .

Молода компанія Ant Financial, одна з найбільших фінансових компаній у світі, що входять в Alibaba Group, отримала фінансування в розмірі $14 млрд і стала найдорожчою непублічною технологічною компанією. Чому її побоюються китайські власті? Відповідає Forbes .

Магазини-дискаунтери у 2018 році заберуть у міні-маркетів перше місце серед усіх каналів продажу продуктів харчування і займатимуть цю позицію протягом наступних трьох років. До такого висновку прийшло інформаційно-консалтингове агентство Infoline. За словами експертів, найближчим часом конкуренція дискаунтерів стане неціновою і буде грунтуватися на диференціації асортименту.

Власників торгових організацій заспокоює те, що в офлайнових продажах здібності людини поки перевершують можливості «цифри». Але це питання часу. Через кілька років цифровий роздріб стане такою ж буденною, як сайти або мобільні додатки. Той, хто почне впроваджувати цифрові інструменти в звичайних продажах раніше, отримає перевагу перед конкурентами. Дізнайтеся, які технології можна впровадити вже зараз .

Якщо ви нашкодите клієнту, то отримаєте порцію помсти у відповідь. У кращому випадку-гнівні дзвінки, в гіршому — репутаційний шкоди і судові позови.

В цьому блозі — Про п’ять причин, що викликають гнів у клієнтів, і поради автора, як відпрацювати подібні скарги на досвіді керівника відділу турботи про клієнтів в інтернет-гіпермаркеті електроніки.

Читайте також:

EDeliveryDay: професійно про ринок доставки в e-commerce

Онлайн-магазини поставили на карти

&Nbsp;

SEO та PPC

Google опублікував керівництво The Shopping Automation Guide , де розповідається, як налаштовувати і управляти торговими кампаніями за допомогою API. У посібнику міститься покрокова інструкція по налаштуванню оголошень з використанням Content API for Shopping і AdWords API, яка допоможе повністю автоматизувати рутинні процеси, зазвичай виконуються в Merchant Center і Google AdWords.

Розумні кампанії в КМС (Smart Display) — кампанії засновані на машинному навчанні. Це просте і ефективне рішення, яке дозволяє враховувати безліч факторів в процесі управління медійною рекламою. Керівництво по створенню розумної кампанії-в цьому блозі .

Досить часто трапляється, що контекстна реклама не працює і не приносить результатів, при тому що всі інструменти Google AdWords випробувані, і бюджет виявляється просто злитий. Пропонуємо розібратися , чому так буває.

Реклама на сайтах-партнерах «Яндекса», як і контекстно-Медійна мережа Google, є одним з ключових напрямків в сучасному інтернет-маркетингу. Величезне різноманіття можливостей взаємодії з зацікавленими аудиторіями роблять даний інструмент одним з ключових і фундаментальних. У цій статті мова піде про майданчики, доступні для показу реклами в РСЯ.

Фахівці з контекстної реклами використовують безліч різних сервісів. Щоб ви не заплуталися в їх різноманітті, а також в інструментах для запуску і аналітики контекстної реклами, рекомендуємо короткий огляд 40 найбільш популярних і часто використовуваних.

Що робити, якщо на ринку переважає висока конкуренція при обмеженому рівні попиту? Коли ніша повністю зайнята і ведеться регулярна Боротьба за кожного потенційного клієнта? Звернути увагу варто на аудиторію конкурентів. Про те, як показувати рекламу цієї аудиторії — розкажуть в цій статті.

Грамотна оптимізація сайту на початкових етапах вкрай важлива для успішного просування і отримання прибутку. Якщо не подбати про всі нюанси з самого початку, в подальшому це може привести до додаткових витрат. Ознайомтеся з кроками, які допоможуть почати самостійне просування сайту в пошукових системах.

Читайте також:

Реклама Lead Ads в Facebook: як налаштувати і не облажаться

3 Неочевидних способу знайти точки зростання трафіку вашого сайту за допомогою Рамблер / топ-100

SEO для брендів або як зібрати спільноту. Кейс Svitmam

&Nbsp;

Маркетинг

Одна з ключових переваг просування в Інтернеті в тому, що він зрівнює можливості великих гравців і малого бізнесу. Якщо в офлайні розмір і ресурси часто мають вирішальне значення, то в мережі завжди можна знайти інші шляхи для досягнення поставлених цілей. Ілля Русаков, автор блогу seoinsoul.ru, керівник агентства impulse.guru і засновник сервісу SEO-reports, розповідає про нестандартні способи просування в Інтернеті.

Будь-яке керівництво з маркетингу вимагає від підприємця: знайди для свого бізнесу унікальну торговельну пропозицію. Однак чи завжди це можливо? Іноді варто придумати свою «фішку», яку клієнти будуть самі активно обговорювати. Що це може бути за «фішка» і як змусити клієнтів безкоштовно рекомендувати ваш продукт, в матеріалі Forbes .

Маркетолог Readdle Павло Сахацький вважає email-розсилки одним з чотирьох найважливіших напрямків у розвитку маркетингу своєї компанії. Як заробляти на email-маркетингу, чому не можна продавати продукт в кожному листі і навіщо піднімати репутацію своїх листів в Google? Про це Павло розповів під час свого виступу на MarketingJazzz.

Ще трохи про email маркетингу: використання форм підписки на сайті може стати інструментом спаму. У цьому матеріалі — про популярну спам-механіку і способи боротьби з нею. А також дізнайтеся , яким повинен бути лід-магніт, щоб користувачі захотіли залишити свої email адреси.
друковані матеріали з’явилися ще на зорі маркетингу, але і сьогодні їх можна ефективно використовувати для залучення нових клієнтів. У цій статті подано 15 прикладів креативного використання інтерактивної друкованої реклами від брендів, які змінять ваше уявлення про цей формат.

Інститут вивчення журналістики Reuters при Оксфордському університеті опублікував свою сьому щорічну доповідь Digital News Report. Його автори проаналізували зміни, що відбуваються в медійній сфері в різних країнах.# Букви вибрали основні моменти доповіді, що стосуються популярних новинних брендів і нових трендів на медіаринках.

Чат-боти стають настільки популярними, що, за даними новинного порталу Business Insider, до 2020 року більше 80% компаній будуть використовувати їх у своїй роботі. І хоча технології вдосконалюються, а чат-боти стають розумнішими, вони все одно іноді відлякують клієнтів. Ось список найпоширеніших помилок чат-ботів.

[Gallery ids=» https://blog.price.ua/wp-content/uploads/2018/06/1-2.jpg |, https://blog.price.ua/wp-content/uploads/2018/06/2-1.jpg |, https://blog.price.ua/wp-content/uploads/2018/06/3-1.jpg |, https://blog.price.ua/wp-content/uploads/2018/06/4-1.jpg |, https://blog.price.ua/wp-content/uploads/2018/06/5-1.jpg |, https://blog.price.ua/wp-content/uploads/2018/06/6-1.jpg |, https://blog.price.ua/wp-content/uploads/2018/06/7-1.jpg |, https://blog.price.ua/wp-content/uploads/2018/06/8-1.jpg |»]

Про те, як розвивається діджитал-ринок і що чекає його попереду, Cossa поговорила з керівником Центру сертифікації агентств Ruward Олексієм Єжиковим. У інтерв’ю про те, чому «звичайний» діджитал і віртуальна реальність живуть окремо, чи потрібна ринку сертифікація агентств і чи може діджитал-ринок змінитися в принципі.

Читайте також:

5 Невичерпних джерел ідей для контенту в соцмережах

Приклади цікавих digital-кампаній в Viber, WhatsApp і Telegram

Таргетинг в Facebook: як знаходити свою аудиторію для реклами. Прийоми, про які ви не знали

& Nbsp;

IT

Блокувальник настирливої інтернет-реклами Adblock Plus запускає бета-версію рекламного детектора Sentinel, проекту на базі штучного інтелекту. Програма навчиться розпізнавати нав’язливу рекламу без використання звичних списків блокування, зчитуючи її зі скріншотів веб-сторінок, надісланих інтернет-користувачами. Для виявлення рекламних оголошень, Sentinel буде дивитися не на базовий код сторінки, а на те, як відображається веб-сайт.

Розробнику, який вже ознайомився з мовою програмування і почав писати код, потрібно навчитися не наступати на чужі граблі. Рекомендуємо добірку 10 типових помилок Python-розробників, які можуть привести до проблем з безпекою програми.

При створенні свого ПО, особливо складного, важливо продумати його архітектуру.

Щоб нічого не упустити, прочитайте рекомендації про те, що потрібно врахувати при проектуванні свого додатка. Здавалося б, очевидні речі, але найчастіше що-небудь, та забудеться.

Дослідники технологій машинного навчання розробили AI Visual Chatbot, який намагається довести свою правоту, навіть якщо помиляється. Чат-бот, навчений на зображеннях людей і тварин, впадає в ступор побачивши незвичайних картинок, але намагається їх пояснити.

Фахівці з Appthority проаналізували 2,7 млн мобільних додатків, що використовують бази даних Firebase для зберігання інформації. За результатами дослідження було виявлено, що понад 3 тисячі з них поширювали особисті записи користувачів у відкритий доступ через помилку в Налаштуваннях серверів платформи.

Читайте також:

9 Гіфок, що наочно ілюструють числові послідовності

Встановлення коду відстеження покупок для електронної торгівлі для GTM. Інструкція для програміста

20+ Цікавих ідей для створення веб-додатків

&Nbsp;

Аналітика

Коли ми почнемо здійснювати всі покупки за допомогою смартфона? Наскільки можливий цей сценарій? Михайло Козлов, CEO мобільного браузера для покупок з кешбек Marlin, зібрав добірку думок представників бізнесу про перспективи сегмента m-commerce. У колонці Михайло також поділився і своїм поглядом на цю тему.

У Google Tag Manager при налаштуванні відстеження кліків зручно працювати з вбудованими змінними Click ID і Click Classes. Але часто буває, що у необхідного елемента немає таких атрибутів і в такому випадку на допомогу приходять CSS-селектори. Рекомендуємо докладний посібник з цієї теми.

Про тренди російського e-commerce, про те, як влаштований ринок електронної торгівлі в світі, а також про особливості процесу вибору і покупки товару молодою аудиторією дивіться в відео доповіді головного аналітика » Яндекс.Маркета » Влада Ісмагілова.

Читайте також:

Google Analytics з нуля-безкоштовні уроки

& Nbsp;

Цікаве

Сайти, що працюють з клієнтами з країн ЄС, віднедавна можуть отримати штрафи до 20 млн євро, якщо не почнуть дотримуватися нового регламенту про персональні дані GDPR. Постраждалих поки немає, але це не привід порушувати закон. Про те, як перестрахуватися, читайте тут .

YouTube зробив ряд анонсів на конференції VidCon: компанія представила платну підписку, розділ з товарами і новий формат відео — «Прем’єри». Платна підписка на канал буде представляти із себе щомісячний платіж у розмірі $4,99. За це користувач отримає унікальні бейджи, нові емодзі, а також ексклюзивний контент від блогера. Функція буде доступна каналам зі 100 000 передплатниками і більше.

Facebook в тестовому режимі дозволила адміністраторам груп створювати платні підписки. За плату користувачі отримають доступ до ексклюзивного контенту, консультацій та порад від адміністраторів, а також спеціальні позначки для профілів учасників. Вартість підписок варіюється від $5 до $30, комісію Facebook поки не бере.

Google запустив власну локальну соцмережу для сусідів Neighbourly: в ній можна запитати місцевих жителів про безпеку найближчих парків або попросити пораду. Вона також пропонує задавати питання за формами » де я можу знайти.»Хто найкращий.»Чи можете ви мені порекомендувати.». До слова, додаток дозволяє не ділитися особистою інформацією з іншими.

Веб-студіям часто радять бути клієнтоорієнтованими. Але CEO AIR Production Кирило Кирилов вирішив зруйнувати стереотипи і пояснити , як жорсткі відносини можуть допомогти студії і клієнту і чому любити замовника треба в рамках бюджету.

Ресторанний ринок після кризи 2014-2016 років поступово набирає обертів: у 2018 році сегмент може зрости на 1,2%. Доставка готових страв зростає ще швидше: люди все частіше вважають за краще залишитися вдома і замовити улюблену їжу через Інтернет. Як і чому зміниться доставка з ресторанів-в матеріалі Forbes .

Впровадження штучного інтелекту повністю змінить глобальну економіку, але разом з тим і створить ряд загроз для неї. У виграші залишаться страхові компанії, у яких додасться роботи через ризики, створювані технологічною революцією. Про ризики штучного інтелекту для економіки читайте в цій статті .

Читайте також:

49 Питань, які задають на співбесідах в Apple

Digital Talks: що нас чекає в digital (і куди вкладати гроші)

&Nbsp;

Наука

Кілька важливих новин Цього тижня про науку з журналу Naked Science:

  • поки найсучасніші телескопи відображають неймовірні космічні явища, вчені продовжують битися над вирішенням парадоксу фермі. Нова робота, схоже, наблизила їх до розгадки: згідно з новим дослідженням , ми єдина розвинена цивілізація в космосі.
  • Все частіше ми стаємо свідками природних катаклізмів. Вчені пояснюють це глобальним потеплінням,» нервозністю » клімату, конспірологи ж впевнені: всьому виною кліматична зброя. Де проходить межа між правдою і домислами— розбирався метеоролог Олександр Сурков.
  • На конференції Американського Інституту аеронавтики і астронавтики американська компанія Boeing представила зображення перспективного гіперзвукового пасажирського літака. Передбачається, що авіалайнер зможе перевозити пасажирів зі швидкістю, що перевищує швидкість звуку приблизно в п’ять разів. У Boeing відзначають, що такий літак дозволить дістатися з Нью-Йорка в Токіо приблизно за дві години.

&Nbsp;

Англозона

Instagram запустив у себе всередині Груповий відеочат, причому в процесі чату можна ще й стрічку переглядати — якщо, звичайно, канал дозволяє. Ще трошки, і сервіс всерйоз почне конкурувати з мессенджерами.

З минулої неділі жінкам в Саудівській Аравії офіційно можна водити машину — вперше в історії країни. Багатьом жінкам як і раніше важко психологічно прийняти нові свободи, але якщо це все-таки відбудеться, рішення влади може принести економіці Додаткові $90 млрд до 2030 року — такі розрахунки Bloomberg.

Quartz коротко і невтомно розповідає про унікальну Шведську культуру біохакерства. У цій країні кілька тисяч людей щодня використовують вживлені під шкіру чіпи-чому?

Більш зважений і науково обгрунтований підхід до вивчення щурів привів вчених до розуміння того, чому деякі люди стають алкоголіками. Подробиці — в матеріалі .

Загрузка ...
PriceMedia