Дайджест: віртуальні карти Ощаду, як зробити продає сайт і побороти банерну сліпоту

У щотижневому дайджесті Price.ua про те, хто — ритейл або e-commerce — виграє боротьбу за покупця в 2018, як керівнику вести за собою команду, як управляти динамічним контентом через Google-таблиці та економити на таргете з допомогою парсера, можна поговорити про життя з ботом і виграти суперечку у ІІ, а також як переверне світ 5G і багато іншого.

Бізнес

Сьогодні мобільні гаджети стають все розумнішими, а індустрія e-commerce з кожним роком — все більше і більше. І якщо мобільна комерція щорічно зміцнює свої позиції в світі, то в українських рітейлерів все ще викликає питання. Генеральний директор «Astound Commerce Україна» Дар’я Горницька у своїй колонці пояснює , звідки взявся цей тренд, яке місце України на карті світового m-commerce і що потрібно враховувати при адаптації під мобільні пристрої.

Останнім часом все більш популярною стає ідея про те, що традиційна торгівля вмирає, а покупці переходять в онлайн. Інтернет-покупки-це зручно і швидко. Вони дозволяють відразу оцінити весь асортимент і вибрати потрібний товар. Про те, хто-Ритейл або e-commerce-виграє боротьбу за покупця в 2018, в матеріалі Forbes.

Один з найуспішніших гравців західного e-commerce Amazon, перетворившись фактично в монополію, може опинитися під загрозою. Гряде впровадження блокчейна в онлайн-торгівлю і це здатне привести до появи безлічі вільних мікроринків. Що буде з Amazon та іншими гігантами електронної комерції-в цьому матеріалі .

Питання про договір на надання послуг копірайтингу-один з найбільш часто задаються клієнтами контент студій, фрілансерів і бірж. Наталія Кирик, Керівник контент студії WordFactory, і Назар Поливка, співзасновник юридичної фірми Axon Partners, розповідають, як створити договір з копірайтером, як він допоможе оформити співпрацю в правовому полі і вирішити суперечки в конфліктних ситуаціях.

Майбутнє без гаманців » «Ощадбанк» першим в Україні почав випуск цифрових віртуальних prepaid-карт. Без відвідувань відділень і підпису документів — власник відразу ж, в момент оформлення, отримує її реквізити, а сама карта існує виключно в цифровому вигляді. Просто зателефонуйте на лінію банку і бот допоможе вам її підключити.

ДО РЕЧІ, майбутнє ще й без візитниць: Розробник платформ iOS показав в Twitter концепт візитної картки у віртуальній реальності.

Бути хорошим керівником, здатним вести за собою команду-ціле мистецтво. Олексій Вольвак, творець і керуючий партнер мережі франшиз «студії манікюру Олени Леніної», розповідає про ті помилки, які зробив при роботі з командою, і дає поради, як їх уникнути іншим підприємцям-початківцям.

Найближчим часом в Росії можуть ввести обов’язковий збір з кожної онлайн-покупки в іноземному інтернет-магазині. У теорії це могло б підтримати російських гравців, але на ділі їх частка навряд чи сильно збільшиться. Про те, що змінить мито на покупки в Інтернеті, читайте тут .

Читайте також:

Пізнали digital. Кращі онлайн-банки 2018 року

Навіщо керівнику особистий помічник?

&Nbsp;

SEO і PPC

Таргетована реклама — не завжди дорого. У цій статті ви дізнаєтеся, як заощадити на ній за допомогою спеціального інструменту — парсера.

Про те, як керувати динамічним контентом через Google — Таблиці-в цьому матеріалі . Також рекомендуємо ознайомитися з топ-15 помилок , які найчастіше допускаються в Google Shopping кампаніях.

Для створення і просування інтернет-сайтів потрібно грамотне складання семантичного ядра-ключових слів, найбільш точно відповідають тематиці ресурсу. Сьогодні є безліч додатків і сервісів, що полегшують вебмайстрам або оптимізаторам їх роботу. Розглянемо найбільш цікаві з них.

Як правильно працювати в «Яндекс.Директе «при» перегрітому» аукціоні? Правильний підхід-порахувати «щиру ставку» або вигідну ціну кліка в контекстній рекламі, дорожче якої платити нерентабельно. Однак і це не завжди дає потрібні результати. Про те, як отримувати дешевий цільовий трафік, дізнайтеся з цього блогу .

Навіть досвідчений і професійний менеджер, який веде контекст, може іноді помилятися. І якщо при налаштуванні кампаній були допущені прикрі помилки, уникнути нерозумних і неефективних витрат не можна. У цьому матеріалі-про 10 помилки в налаштуванні РК, яких ви можете допустити.

Читайте також:

Релевантність в контекстній рекламі: розбираємо і підвищуємо

Великий чек-лист для аудиту аккаунта AdWord

Новий інструмент для мінусовки слів від сервісу Букварикс

&Nbsp;

Маркетинг

Американська компанія CXL займається навчанням і дослідженнями оптимізації конверсій. У своєму блозі фахівці зі збільшення продажів поділилися своїми тестами і секретами успіху в e-commerce. Стаття з 20 відмінними ідеями для «продає сайту » — обов’язкова ( часть1 / часть2 ) до прочитання.

Сучасний споживач настільки досвідчений і зайнятий, що показувати контент або відправляти пропозиції, які йому зовсім не актуальні, — це справжній провал. Ольга Кутейнікова, виконавчий директор Digital Contact, розповідає про можливості персоналізації в e-commerce за допомогою застосування алгоритмів машинного навчання.

Банерна сліпота-давно відомий тип Користувацької поведінки. Дослідження компанії Nielsen Norman Group показує, що хоча дизайн-патерни і типи рекламних банерів еволюціонували, це явище досі залишається поширеним. Про «закон близькості»,»феномен гарячої картоплі» і про те, як уникнути негативного впливу реклами на ваш контент — в цьому матеріалі .

[Gallery ids=» https://blog.price.ua/wp-content/uploads/2018/06/lightest.png |, https://blog.price.ua/wp-content/uploads/2018/06/lightest2.png |, https://blog.price.ua/wp-content/uploads/2018/06/lightest3.png |, https://blog.price.ua/wp-content/uploads/2018/06/lightest4.png |, https://blog.price.ua/wp-content/uploads/2018/06/lightest5.png |, https://blog.price.ua/wp-content/uploads/2018/06/lightest6.png |»]

PR — не просто ще один рядок у списку витрат компанії. Грамотно вибудувана комунікація може приносити бізнесу реальні результати — але тільки, якщо він знаходиться на потрібному «поверсі». Керуючий партнер PR-агентства B2B PR Ольга Ваганова описала , як можна вибудувати відносини між компанією, ЗМІ та споживачами і грамотно використовувати існуючі інструменти.

Ще два-три роки тому великі інтернет-магазини не віддавали належної уваги таким майданчикам як ютуб: створювати комерційний канал багатьом здавалося невиправдано дорогою інвестицією. Про те, чому зараз такий підхід неприпустимий — у статті «10 важливих законів відеомаркетингу для інтернет-магазину» .

Siri від Apple, Alexa від Amazon, Аліса від «Яндекса» — сьогодні існує багато діалогових систем високої якості. Вважається, що такий віртуальний асистент повинен знати і вміти все: і знайти інформацію в Інтернеті, і про життя поговорити. Однак систем, які могли б вести з людиною повноцінний діалог, поки все-таки немає. Варвара Логачова, дослідник проекту iPavlov, розповідає , що потрібно для того, щоб вони з’явилися.

Facebook представив сервіс для створення онлайн-вікторин та інтерактивних відео: тепер користувачі зможуть додавати до своїх відео опитування, завдання, тести та багато іншого. У перспективі організатори зможуть видавати грошові нагороди переможцям. Користувачі, які хочуть скористатися сервісом, можуть заповнити заявку .

У вас ще немає маркетинг-кита? Після ознайомлення з цією статтею ви неодмінно захочете його зробити! Керівник » студії продають текстів і рекламних матеріалів» Юлія Галинська розповіла у своїй статті, Що таке маркетинг-кіт і дійсно він так добре продає.
Читайте також:

Ловля на живця. Як покупців змушують витрачати більше грошей

Чому SMM великих брендів сумовитий і що з цим робити

Персоналізоване спілкування і вимір результатів — принципи email-маркетингу Hoff

15 Безкоштовних сервісів для digital-маркетолога

&Nbsp;

Аналітика

Дослідницька компанія Nielsen оприлюднила результати дослідження споживчих настроїв в країні в першому кварталі 2018 року: на що українці готові витрачати вільні гроші і що їх найбільше турбує. Рівень їх впевненості є найнижчим в Європі, більшість вибирає економити на одязі, а у 28% українських споживачів не залишається вільних коштів після покупки товарів першої необхідності.

Ринок даних — дуже гучні слова. Проте на цьому ринку вже існують рішення для автоматизації аналізу зовнішніх і внутрішніх даних, для обробки і використання в маркетингу, таргетованій рекламі, повторних продажах, скорингу, HR і багато іншого. В Україні та Росії така тенденція тільки починає формуватися. Про те, де шукати big data-в цьому матеріалі .

Хто вони-ваші клієнти? У блозі Cossa — про способи та інструменти для складання портрета цільової аудиторії і про те, як використовувати ці дані для успішного розвитку бізнесу.

Зв’язавши акаунти Google Analytics і AdWords, можна швидко і зручно відстежувати показники рекламних кампаній і на основі даних оптимізувати просування. У цій статті — добірка звітів Google Analytics для оцінки ефективності платного трафіку. Також дізнайтеся, як створювати в цій системі списки ремаркетингу в і використовувати їх для кампаній в AdWords.

IT

Видання DOU опублікувало актуальний портрет українського IT-фахівця на підставі більш ніж 8000 анкет. Типовий програміст — це хлопець у віці від 21 до 29 років, який має вищу освіту, проживає в Києві, працює в аутсорсі. І подумывет про те, щоб виїхати з України.

Google вперше запустила окрему Android-програму для прослуховування подкастів з часів проекту Google Listen, згорнутого в 2012 році. До сьогодні аудіошоу можна було слухати в сервісі Google Play Music і за допомогою сторонніх клієнтів. Новий додаток, який називається Google Podcasts, пропонує стандартну функціональність подкаст-плеєра: збирає індивідуальні рекомендації, підтримує офлайн-завантаження, показує популярні позиції. На старті в Google podcasts будуть доступні 2 млн шоу.

Adobe представила новий кроссплатформенний відеоредактор Project Rush. Додаток об’єднує в собі можливості таких професійних інструментів, як Premiere Pro, After Effects і Audition. Новий продукт орієнтований на середньостатистичного користувача, якому потрібне мобільне рішення для монтажу відеороликів.

Вчені mit представили другу версію чіпа Navion розміром в 20 кВ.Мм для управління дронами. За словами творців, він дозволить міні-роботам працювати кілька місяців на одній батарейці, а також може бути використаний для розробки «розумних» таблеток.

Спробуй переспорити: на минулих вихідних року в Сан-Франциско IBM представила Project Debater. Це алгоритм, який може брати участь у дискусіях з людьми, сперечатися, заперечувати і наводити аргументи на підтримку своєї позиції. AI готовий до будь-якої дискусії: він має у своєму розпорядженні сотні мільйонів різних статей.

&Nbsp;

Цікаве

Зазвичай крах компанії можна передбачити за численними ознаками, що свідчать про її тяжке становище. Однак навіть коли керівники помічають тривожні сигнали, вони часто нічого не роблять для виправлення ситуації. З нездатністю вчитися так чи інакше стикається більшість компаній. Ось сім ознак за матеріалами книги «П’ята дисципліна», які покажуть, що вашій компанії теж загрожує крах.

У великому інтерв’ю AIN.ua директор Сервісного центру мережі MOYO Микола Сорочинський розмірковує про актуальні тенденції в роздрібній торгівлі, трансформації взаємин покупця і продавця, майбутньому рітейлу техніки, електроніки і гаджетів та багато іншого. Все що ви хотіли дізнатися про MOYO а також про те, як заощадити на покупці — в цьому матеріалі.

Instagram запускає сервіс IGTV, призначений для публікації вертикальних відео тривалістю до години. Відзначається, що сервіс буде в якійсь мірі схожий на телевізор, але замість каналів в ньому будуть акаунти, на які користувачі підписані в соцмережі. Створювати свої канали зможуть всі користувачі.

Багато керівників працюють з людьми так, немов вони завжди сповнені сил і активні. Але що якщо члени команди близькі до перевтоми і розгубили ентузіазм? Ось п’ять порад по роботі з співробітниками, які знаходяться на межі своїх можливостей.

Дизайнер Юджин Еснау вважає, що в типових статтях про те, яким повинен бути сучасний менеджер по продукту, є лише 40% реальної інформації, і в них, скоріше, описується професія дизайнера, а не менеджера. У своїй замітці на Medium він перерахував всі якості, якими повинен володіти менеджер по продукту.

Подивіться на логотипів відомих брендів останніх років. Створюється враження, що у них один автор або хтось змусив всі ці компанії використовувати один і той же шрифт. Чому сучасні логотипи так схожі один на одного, читайте в цьому матеріалі .

Телеком вже давно став тією галуззю, яка повільно і вірно змушує громадян занурюватися в нові технології і цифрову реальність. Про мережі 5G, які стануть доступні для комерційного використання тільки в 2020 році, зараз йде багато розмов. Що в цих «п’ятих» мережах нового, звідки такий хайп і як зміниться ринок в умовах 5g — в статті vc.ru .

&Nbsp;

Наука

На цьому тижні ми вирішили зробити невелику добірку матеріалів з журналу Naked Science про важливі наукові дослідження і відкриття:

  • Стенфордський експеримент викрито : дослідник і письменник Бен Блюм знайшов докази того, що це-містифікація. Філіп Зімбардо, куратор експерименту, змушував «наглядачів «проявляти жорстокість, а» ув’язнених» позбавляли прав, обіцяних їм при підписання контракту на участь в експерименті.
  • Штучний інтелект передбачив переможців чемпіонату світу з футболу: нейромережа симулювала 100 тисяч віртуальних ігор ЧС з футболу FIFA і назвала Збірні — фаворити змагань в Росії.
  • Два фізика з США і Канади прийшли до висновку: якщо ми не відкрили, що час обов’язково рухається в одному напрямку, то вимірювання, проведені на частинці, можуть однаково відбитися як на минулому, так і на майбутньому. Тобто ця теорія підтримує ретропричинність, де наслідок йде раніше причини.
  • Компанія Google навчила нейромережу обчислювати ймовірності повторної госпіталізації і смерті пацієнта, а також передбачати тривалість його перебування в лікарні. Для цього система аналізує тисячі електронних медичних нотаток, діаграм і записів з PDF-файлів.
  • Вчені вперше побачили , як бактерії отримують стійкість до антибіотиків: їм вдалося зняти процес генетичної трансформації — поглинання бактерією чужої ДНК для придбання нових ознак.
  • Електронні сигарети небезпечні : американські дослідники оцінили, як різні ароматизатори електронних сигарет впливають на здоров’я кровоносних судин. І виявили, що деякі типи ароматизаторів токсичні навіть у мінімальних дозах.

&Nbsp;

Англозона

Близько 20 років тому індійський мільярдер вирішив побудувати місто без державної бюрократії. Управління повинно було перебувати в приватних руках. Однак проект провалився, про його історію розповідає Bloomberg.

Ринок сонячної енергії залежить від субсидій. А чи є альтернатива звичній підтримці? Про це міркує Economist

Традиційні магазини змінюються, щоб конкурувати з онлайн-майданчиками. Їх зміні присвячена публікація .

Гаджети з датчиками пульсу широко поширені, їх використовують навіть в медичних дослідженнях. Наскільки точні їх свідчення? Тему коментує Conversation.

Непомітною пройшла дуже важлива новина : Консорціум автовиробників разом з Apple і Samsung затвердили концепцію «Цифрового Ключа» для автомобілів. Тобто машина буде відкриватися, коли до неї підходить власник з телефоном

Загрузка ...
PriceMedia