Кейси і чтиво тижня: гроші на гуморі, управління репутацією і проблеми landing page

&Nbsp;

В щотижневому дайджесті price.ua про те, чому пора переходити на вертикальні відео, Як правильно розрахувати ціну свій на продукт, робити рекламу в Google Shopping, робити клієнтський сервіс бездоганним, а також про те, яким буде наше робоче місце через 5, 10 і 80 років.

Кейси

  • Бізнес

Після продажу Jeapie в 2015 році, український внутрішній ринок push-повідомлень був вільний, оскільки покупця він не цікавив. Колишній співробітник компанії Денис Зернышкин вирішив скористатися цим і створив свій стартап Gravitec.net , який на сьогодні відправляє більше двох мільярдів повідомлень в квартал, а середній чек клієнтів досяг майже $1000.

Одне з найважливіших питань в комерції — як прорахувати вигідну ціну на свій продукт або послугу. Підприємці-початківці вирішують це питання просто: дивляться ціни конкурентів. Але якщо ви хочете конкурувати за рахунок ціни і скорочувати витрати в майбутньому, то зобов’язані знати, що і як впливає на цінник. Редакція MC Today розповідає , Як формується ціна продукту на прикладі крафтового пива.

У США є 8000 сайтів, де можна купити футболку. Але це не завадило розробнику Майклу Прейсману створити ще один бренд. Сьогодні його одяг носять Анджеліна Джолі, Меган Маркл і чемпіон NBA Стефен Каррі. У цьому Кейсі про те як створити бренд одягу і заробити $100 млн за п’ять років.

У будь — якого успіху є зворотна сторона медалі-низка помилок і невдач. Генеральний директор Mobio Сергій Коновалов-про становлення свого агентства і помилки, які могли привести бізнес до занепаду, але відкрили нові можливості стати технологічною компанією.

У розпал кризи невдаха серійна підприємниця створила компанію, отримала приз за найгіршу рекламу і сьогодні «озолотилася» на туалетному гуморі. Кейс Poo-Pourri: як гумор допоміг виробнику освіжувачів для туалету заробити $300 млн за дев’ять років.

Читайте також:

Ви хочете вести бізнес в США? Ось база ділових контактів від Petcube, Preply, PromoRepublic

Битва з витратами або чому ви знову програєте

Що робити, якщо потрібен PR, а грошей на нього не так вже й багато

&Nbsp;

  • Маркетинг

Запустили таргетинг, трафік є, а продажів — немає. Що не так? Пояснюють експерти агентства WebCanape і розповідають про 7 простих правилах оформлення посадочних сторінок.

У 2015 році в США було більше 1000 виробників протеїнових батончиків. RXBar виділився на ринку за допомогою таргетування і відкритості. За чотири роки компанія виросла в багатомільйонний бізнес. Кейс про те, як скандальна упаковка допомогла заробити $600 млн за чотири роки.

«Навіщо ти Радиш цей інтернет-магазин? Його менеджери хамлять клієнтам » — напевно всім знайомі подібні негативні реакції, які викликають не тільки невеликі компанії, але і відомі глобальні бренди. Катерина Тихонова, директор з безпеки HackerU, розповідає , Як навчитися керувати репутацією свого бренду, поки не стало занадто пізно.

Крауд-маркетинг відносно молодий, але вельми ефективний інструмент. Він допомагає створити позитивний посилальний профіль, підвищує впізнаваність і присутність бренду в тематичних обговореннях. Ігор Рудник, керівника Referr.ru, дає 10 рад , Як посилити просування сайту крауд-маркетингом.

Ваш продукт — найкращий. Ви продумуєте всі дрібниці і знаєте, чого хоче споживач. Залишилося донести це до нього. І зробити це можна за допомогою email-розсилок. Як почати спілкуватися і не дратувати клієнта? На ці питання відповідає Федір Серебренніков, аккаунт-менеджер компанії Mailigen.

Читайте також:

15 Неочевидних і практично застосовних фішок для роботи інтернет-магазину — круглий стіл 8P 2018

Редизайн «Нетологии» від «Логомашины»: змінити все, нічого не змінюючи

Як злити 50к на рекламу в Директе, але знайти спосіб залучати клієнтів в SMM на 80% дешевше конкурентів

Що таке Marketing Automation: процеси, інструменти і практичний кейс

8 Способів підвищити Open Rate email-розсилки

&Nbsp;

  • SEO та PPC

Правильно налаштована контекстна реклама здатна привести до вас клієнтів вже в перший день показів. Але щоб оголошення вистрілило, необхідно мітити точно в ціль. Юлія Сергєєва, редактор студії розробки та просування сайтів WebCanape, ділиться секретами успішного «полювання» на клієнта.

Краулінг сайтів-гігантів із загальним числом сторінок понад 100 тисяч — джерело нескінченного головного болю для багатьох SEO-фахівців, що працюють з великими новинними порталами, сайтами-агрегаторами і великими інтернет-магазинами. У цій статті про те, як успішно сканувати сайти-гіганти з урахуванням ваших можливостей і потреб.

Незважаючи на наявність докладної документації від Google настройка розширеної електронної торгівлі в Google Analytics часто пов’язана з не документованими нюансами. У цьому Кейсі — розбір найбільш поширених складнощів і варіанти вирішення проблем.

Реклама в Google Shopping ефективна для всіх e-commerce проектів. Інструмент базується на ФІДЕ, і тільки підготувавши якісний фід, відразу можна домогтися певної ефективності. Спеціаліст з автоматизації ArrowMedia Валерій Пономарьов розповідає , як налаштовувати рекламу в Google Shopping, аналізувати показники і оптимізувати торгові кампанії.

Читайте також:

Як провести експеримент в Google Ads — покрокове керівництво

Як використовувати футпринти в SEO-просуванні

&Nbsp;

Чтиво

  • Бізнес

«Укрпошта » проводить тендер на оренду великого приміщення в самому центрі Києва: в будівлі Головпоштамту. RAU запитала експертів та учасників ринку: наскільки локація вигідна і хто може стати її потенційним орендарем.

З огляду на те що в перспективі 1-2 років нас чекає автоматичний обмін банківськими даними між країнами, Любомир Остапов, партнер iPlan.ua і засновник » сімейного бюджету», підготував колонку Про сплату податків для українців, які працюють в інших країнах світу.

Українці із задоволенням отоварюються в мережі: 36% регулярно купують товари в Інтернеті, а це близько 7 млн осіб. Що саме вони купують онлайн, на підставі чого приймають рішення про покупку, і які майданчики вибирають для шопінгу, з’ясували на підставі своїх даних OLX і GfK Ukraine.

На ринок товарів повсякденного попиту (FMCG), як і на багато інших, впливають технологічні тренди. Тому незважаючи на свою відносну консервативність, в найближчі 5-10 років він може змінитися до невпізнання : купувати їжу будемо за допомогою смартфонів і автоматів.
причини зростання або смерті компаній шукають в чому завгодно — від якості послуг або продукту до зміни керівників або дій конкурентів. Але найчастіше справжньої причини ніхто не знає. У той же час стратегія може стати інструментом забезпечення постійного зростання. Є кілька поширених помилок , через які стратегія компанії сприймається як щось марне.

Професійне зростання співробітників — важливе умови для розвитку будь-якої організації і успіх вашого бізнесу залежить від навчання і розвитку персоналу. Як визначити — кого і чому вчити? Яким навичкам слід навчити співробітників в першу чергу? Своїм досвідом діляться керівники і HR-фахівці великих федеральних компаній.

Читайте також:

Аналітики Nielsen: тенденції ринку FMCG і секрети збільшення продажів

Старі-розбійники. Як створити команду з талановитих пенсіонерів

Як записати автовідповідач для компанії своїм голосом або роботом

Як зробити ваш клієнтський сервіс бездоганним. Коротка інструкція

На чому заробляють ресторатори — дослідження

&Nbsp;

  • Маркетинг

Ще з появою кінематографа в 1895 році ми почали дивитися відео з горизонтальних екранів — вдома, на роботі, в кінотеатрах. Але в еру смартфонів вертикальний перегляд став новим способом споживання відеоконтенту. Навіщо брендам переходити на мобільний вертикальний контент, пояснює менеджер по роботі з клієнтами та агентствами в Facebook і Instagram Катерина Назарова.

Як зрозуміти, що інтернет-маркетолог не витрачає ваші гроші даремно? Продажі-це його рук справа або заслуга активності в інших областях? За якими ключовими показниками ефективності судити про його роботу? У цьому матеріалі про KPI в інтернет-маркетингу : чим керуватися при оцінці роботи співробітників або підрядників з просування в Інтернеті.

Незаперечний вплив кольору на емоції людини. Задати правильний вектор при розподілі колірної гами сайту — завдання не з легких. Агентство Digital Breath , які саме емоції створює кольоровий фон сайту і як досягти бажаного впливу на користувача.

Читайте також:

Чотири» модних » напрямки в SMM, які не працюють

&Nbsp;

  • IT

Лідогенерація, клієнтський сервіс і навіть продажі — одні з ключових завдань чат-бота. Олександр Горевич, засновник студії U! Bots, розповідає , як створюються віртуальні помічники, все про їх «виворот», які компанії звертаються за їх розробкою і скорочуються витрати на персонал, враховуючи, що бота потрібно підтримувати.

На ринку веб-розробки існує велика конкуренція у виборі інструментів для прискорення роботи над повторюваними завданнями, складання і упаковки проектів, а також у використанні бібліотек для побудови інтерфейсів. У цій статті — Про інструменти для розробки та тестування front-end проектів.

Чи знаєте ви, наскільки популярні Хмари? Дослідження від 1cloud.ru , засноване на результатах опитування тисячі фахівців з усього світу з різних професійних областей доводить, що хмарні технології вже досягли певного рівня зрілості.

Читайте також:

Алгоритми рятують людей: як алгоритм підбору пар зберігає життя

Огляд бібліотек для роботи з великими числами в C++

&Nbsp;

  • SEO та PPC

До чого непросто бути рекламодавцем! Один підрядник тобі каже, що треба збирати «низькочастотку» для дешевого трафіку, інший пропонує парсити десятки тисяч «ключевиков». Кому вірити ?

Скільки б фахівців не працювало на ринку контекстної реклами, більшість з них стикається з одними і тими ж проблемами і недоліками. Вчимося не повторювати поширених помилок, щоб потрапити в 1% контекстологів-переможців.

На початку червня в myTarget завершилося тестування таргетингу на довгострокові інтереси і тепер він доступний всім рекламодавцям. Експерти розповіли , у чому особливість цього таргетингу, для просування яких товарів його можна використовувати і як поєднувати його з таргетингом на короткострокові інтереси.

Читайте також:

40+ SEO-сервісів для аналізу сайту і конкурентів

Як економити час і гроші, керуючи Bing Ads з за допомогою запланованого імпорту з Google

3 Ради зі збору хорошої аудиторії в Facebook

&Nbsp;

  • Цікаве

Все більше користувачів хвилює те, яку інформацію і навіщо про них збирають великі інтернет-компанії. В інтернеті достатньо інформації про те, що є на користувачів є у Apple, Google, Tinder, Instagram, Facebook. Однак в цьому списку не вистачає великої корпорації, програмним забезпеченням якої користуються мільярди людей. У цьому огляді мова піде про Microsoft . Також рекомендуємо ознайомитися, Як захистити особисті дані від витоку в інтернет.

В Інтернеті багато матеріалів про імміграцію в Америку. У цій колонці — погляд зсередини на способи отримання документів в США з урахуванням судової практики, досвіду десятків знайомих, а також змін в імміграційному кліматі після приходу Дональда Трампа і його адміністрації.

Тисячі людей у Швеції вживили в себе мікрочіпи, які можуть виконувати функцію безконтактної кредитної картки, пропуску і навіть проїзного в їх тілі. Як тільки чіп опиняється під вашою шкірою, вам більше не доведеться турбуватися про втрату картки або носити важкий гаманець. Чому шведи готові це робити ?

Хвилинка заздрості: новозеландська компанія Perpetual Guardian, яка займається заповітами і трастами, навесні провела експеримент, перевівши весь штат, що складається з 240 чоловік, на 4-денний робочий графік замість п’ятиденного. При цьому зарплата співробітників залишилася колишньою. Експеримент виявився таким успішним , що тепер в Perpetual Guardian хочуть ввести 4-денний робочий тиждень на постійній основі.

Іноді боязнь стати в чиїхось очах слабаком заважає нам залишити ненависну роботу, безперспективний бізнес або навіть відносини. Адже успіху домагаються тільки ті, хто не здається і рухається вперед у що б то не стало, так? Маркетолог і письменник Майк Фішбейн вважає , що всьому виною стереотипи і ярлики, а ще людська психологія.

Робот-секретар або віртуальний начальник — вже реальність, а час стає найважливішим і як і раніше непоправним ресурсом. Що хоче сучасний орендар, як змінився офісний простір за останні роки і яким стане офіс в найближчому майбутньому . Технології розвиваються стрімкими темпами, і вже навіть є припущення про те, як буде виглядати робота в 2100 році.

Google вирішив зробити з Google Maps новий мільярдний бізнес, піднявши ціни в 14 разів і зменшивши ліміт безкоштовного використання майже в 30 разів, все з мінімальним періодом повідомлення. На щастя, це негайно стимулювало конкуренцію. Apple Maps, MapBox, TomTм— що вибрати ?

Читайте також:

Українські випускники вступають на філологію, математика серед непопулярних: 60 000 заяв проти 1200

Лихач платить двічі: вартість ОСАЦВ прив’яжуть до стилю водіння

Топ-100 найбільших сайтів, досі не захищених HTTPS: в Україні і світі

Як прочитати більше 50 книг за півроку

3 Книги про менеджменті від засновника сервісу Doc+ Руслана Зайдуллина

&Nbsp;

  • Наука

Група європейських вчених повідомила про ймовірне виявлення підлідного озера на Марсі. Якщо вдасться підтвердити інформацію, це стане першим в історії виявленням значних обсягів рідкої води, що підвищить ймовірність знайти життя на сусідній планеті.

Навколо питання » скільки зможе прожити людина?»Дуже багато суперечок. Одні вчені вважають, що межа людського життя досягнута, інші впевнені, що в майбутньому ми зможемо прожити як мінімум до 150 років. Де ж істина ?

«Покращені діти» можуть стати реальними після того, як впливова група вчених дійшла висновку , що генетично змінювати людські ембріони морально допустимо. У новій доповіді, яка відкриває двері до зміни закону, Nuffield Council on Bioethics сказали, що редагування ДНК може стати варіантом для батьків, які бажають «впливати на генетичні характеристики своєї дитини».

Читайте також:

Вчені назвали шкідливі і нешкідливі способи використання смартфонів

Алгоритм передбачив, коли інтернет-спілкування стає токсичним

Рекордну літню спеку показали на інтерактивній карті

&Nbsp;

  • Англозона

Більшість експертів, на яких посилаються британські онлайн-ресурси, — чоловіки. Як показало недавнє дослідження, частка жінок становить лише 20%. Одна з можливих причин-забобони в оцінці джерел. Про результати дослідження розповідає .

Нуль як окреме число стали використовувати близько півтори тисячі років тому. І це стало проривом в математиці. Про значення нуля розмірковує Vox.

Капсула для Hyperloop розігналася до вражаючої рекордної швидкості-466 км / ч. Ми вирішили розібратися, Як розвивається новаторський транспорт Ілона Маска — там все дуже непросто.

Спека по всьому світу б’є історичні рекорди: гинуть десятки людей, у Швеції за Полярним колом гасять лісові пожежі, Японія змінює розклад на майбутню Олімпіаду. Справа тільки в глобальному потеплінні ?

Чим займаються системи нашого тіла, коли ми спимо, чим сон схожий на смерть, чи вміють спати організми, у яких немає мозку, і багато іншого — National Geographic зібрав все , що потрібно розуміти про процес сну.

У вищій лізі найдорожчих компаній світу йде неабияка боротьба. Чотири головних IT-монстра-Apple, Amazon, Google і Microsoft-продовжують показувати вражаючі фінансові результати і мають шанс вже до кінця цього року досягти капіталізації в трильйон доларів .

General Motors запустив каршерінг, який вже встигли назвати «Airbnb для машин». Свій особистий автомобіль можна здати в оренду : і власнику користь-гроші, і місту — люди стануть купувати менше машин і почнуть використовувати ті, які стоять без діла.

&Nbsp;

Новини

В Україні міркують про те, що економіку врятує тільки прихід великих західних компаній. Однак експерти з 84 країн так не вважають. Компанія TMF Group опублікувала рейтинг юрисдикцій, в яких корпораціям найпростіше вести бізнес. І Україна посіла в ньому шосте місце .

Не такі хороші новини з інвестиційною привабливістю: компанія BDO опублікувала щорічний рейтинг і Україна в ньому посіла 131 місце , поліпшивши свій результат всього на три позиції в порівнянні з 2017 роком. Нагадаємо, в 2015 році Україна займала в рейтингу 89 місце.

З оплатою праці ситуація дещо покращилася, проте все ще «пасе задніх» в порівнянні з сусідами з СНД: рівень реальної зарплати в Україні За останній рік зріс майже на чверть, але все ще знаходиться нижче, ніж у ряду сусідніх країн: Білорусі, Росії, Казахстану.

І якщо вас ці цифри лякають-завжди можна купити паспорт іншої країни ! Bloomberg склав перелік країн, громадянство в яких можна по суті купити. За життя на Кіпрі доведеться віддати $2,4 млн, Домінікана обійдеться набагато дешевше — $100 000.

Компанія Facebook Марка Цукерберга 26 липня представила фінансовий звіт за квартал. Він виявився не такий хороший, як того очікували аналітики. На тлі постійних скандалів навколо соцмережі, вартість акцій компанії і капіталізація Facebook драматично обвалилися всього за кілька годин на цілих $150 млрд.

Вперше з травня вартість біткоіни піднялася вище $8000. У четвер, 26 липня, криптовалюта торгувалася на рівні $8200. Однак на думку експерта CoinDesk Омкара Годбоула, біткоіни може знову може подешевшати.

Цієї п’ятниці в Україні відкриється перший Apple Shop. Його відкриває компанія Apple на базі магазину «МегаЦитрус» в Одесі за адресою Грецька, 48а. Ініціатором відкриття став офіційний дистриб’ютор техніки Apple в Україні Asbis Ukraine.

Також в Україні запустився сервіс безконтактних платежів Garmin Pay, який працює за допомогою розумних годин Garmin. За допомогою Garmin Pay спортсмени зможуть оплачувати покупки одним рухом руки-приклавши браслет до терміналу, не обтяжуючи себе зайвими речами під час тренувань і подорожей. В Україні сервіс доступний власникам карток Mastercard і Visa від «ПриватБанку».

Інтернет Асоціація України (Інау) опублікувала результати першого етапу дослідження ринку медійної інтернет-реклами за перше півріччя 2018 року. Предметом дослідження став обсяг грошових коштів, що спрямовується рекламодавцями на сегменти медійної інтернет-реклами, орієнтованої на українську інтернет-аудиторію. Банерна реклама лідирує.

ПУМБ першим в Україні дозволить своїм клієнтам мікро — і малого бізнесу підтверджувати сторінку своєї компанії в сервісі «Google Мій бізнес» за 7 хвилин. Це значно заощадить час, так як звичайна верифікація займає до 14 днів. Більше не потрібно чекати паперового листа — просто отримаєте код для підтвердження в особистому кабінеті онлайн.

Сервіс оголошень Avito запустив сайт Avito Travel, на якому користувачі можуть шукати авіаквитки та туристичні путівки. Поки проект знаходиться в стадії тестування, повноцінний запуск намічений на серпень. Для пошуку авіаквитків Avito використовує алгоритм Aviasales, а для турів — базу Сервісу Level.Travel .

Читайте також:

Цифри: скільки поїздок здійснили користувачі за весь час роботи Uber

Європейський суд відмовив Nestle у виключному праві на форму батончиків Kit Kat

Gogle вимкнув загальнодоступний спосіб надсилання URL-адреси до пошукового індексу

Google AdWords змінив назву на Google Ads

&Nbsp

Загрузка ...
PriceMedia