Кейси і чтиво тижня: уроки життя, контроль над маркетологами і ні!Open-офісам

В щотижневому дайджесті Price.ua про те, як зменшити кількість відмов на сайті, огляд кращих способів збору контактів і нестандартних прийомах оптимізації, дискусії на тему Чи потрібно визначати ЦА, а також вік, ідеальний для початку свого бізнесу.

Кейси

&Nbsp;

 • Бізнес

До 2020 року Персоналізація клієнтського досвіду стане фундаментом роботи будь-якого бізнесу, і навіть обжене фактори технологічності та інноваційності. Анастасія Лебедєва з Convead розповідає , чому Персоналізація проголошена трендом майбутнього і навіщо впроваджувати її в бізнес-процеси вже зараз.

Персоналізація на прикладі магазину косметики: при кожному новому відвідуванні клієнту дарують знижку.

Недостатньо просто визначити причину, через яку компанія не росте так, як хотілося б. Потрібно ще знайти рішення проблеми і втілити його в життя. Про те, як подолати межу зростання структури комерції і збільшити продажі вдвічі, розповідає віце-президент з комерції Ingate Станіслав Біров.

У 2018 році онлайн-магазинами скористалися більше 2 млрд осіб. Це 60% інтернет-аудиторії і це тренд, який буде тільки рости. Так вважає експерт у сфері управління інтернет-маркетингу Міхрінісо Нігматулліна. У колонці для MC Today Вона розповіла, як утримати увагу клієнтів онлайн-магазину і як зменшити кількість їх відмов на досвіді Comfy, «Цитруса» та інших.

Читайте ексклюзив Price MEDIA:

https://blog.price.ua/articles/igor-zaytsev-dlya-dostavki-vozduhom-nuzhno-reshit-tri-problemyi-a-poka-dronyi-strigut-kustyi-i-uvolnyayut-lyudey/

&Nbsp;

 • Маркетинг

За фразу» у нас кращі ціни » можна отримати штраф до півмільйона рублів. За натяк на те, що у конкурентів щось не так з цінами, товарами або з чимось ще-теж. Юрист Олена Яніна розповідає, що не можна говорити про конкурентів і як уникнути штрафу.

Припустимо, ви хочете отримати за місяць 100 замовлень з сайту, витративши не більше певної суми. Як зрозуміти, чи можна досягти цієї мети? У Кейсі компанії Complead про те, як спрогнозувати результат рекламних кампаній і отримати потрібне число лідів за допомогою дерева цілей.

За останні місяці в українському Facebook прогриміли відразу кілька гучних бізнес-скандалів. Спочатку «Цитрус» потрапив в історію з вкраденим телефоном, потім гендиректор Stylus побив клієнта. Як показує практика, один пост в соцмережі може стати катастрофою для компанії. Як бізнесу поводитися в кризових ситуаціях? На цю тему ми зібрали цілу добірку кейсів:

 • Директор PR-агентства Newsfront Володимир Дегтярьов розповів, чому не можна ховати голову в пісок , як відповідати троллям в Facebook і як не погіршити своє становище дурними заявами.
 • На прикладах «Делімобіль», H & amp;M і Papa John’s Дізнайтеся, чому не можна плювати в обличчя громадській думці, як вибирати менше з зол і чому наратив важливіше факту.
 • Публічні звернення до компаній в соціальних мережах вже давно стали своєрідною жалібною книгою з широкою аудиторією, готовою підтримати незадоволеного своїм коментарем або лайком. Як брендам правильно реагувати на ці звернення і працювати з цим каналом , у кейсі Олени Жабинської, директора з розвитку бізнесу Teleperformance Russia Group.

Відео-тренд, який міцно вкорінюється в рекламі, починаючи з низькобюджетних зйомок в жанрі» як працює наш офіс » і закінчуючи багатомільйонними ТВ-проектами для європейського ринку. Якщо ви прийняли рішення, що вашій компанії необхідний промо-ролик, дізнайтеся як правильно вибрати підрядника, пояснити вибір своєму босові і чому ціни на відео так сильно відрізняються.

І ще один матеріал на тему відеомаркетингу: автор на особистому досвіді розповідає про 5 варіантах відео на YouTube , які є універсальними для бізнесу будь-якого формату і можуть давати іміджевий і рекламний ефект при грамотній їх реалізації.

Еmail-і SMS-розсилки допомагають перетворювати звичайних відвідувачів сайту в покупців. Якщо ними не користуватися — ризикуєте недоотримати прибуток і клієнтів. У Кейсі компанії SMS aero про те, як автоматизувати збір бази контактів з оглядом кращих способів, плюс добірка корисних інструментів.

&Nbsp;

 • IT

Компанія GeekBrains розповідає про серйозні помилки в програмуванні, від яких залежать мільярдні статки, репутація і майбутнє бізнесів і проектів, а також надає чек-лист для розробника і стартапера перед запуском нового продукту або бета-тестуванням.

Мовою C++ написано майже все, що нас оточує, починаючи від значної частини ПО «Яндекса» і Google, закінчуючи програмним забезпеченням для адронного коллайдера в CERN. Олександр Зайцев, Розробник, експерт російської робочої групи зі стандартизації з++, поділився своїми думками з приводу цієї мови програмування і пояснив, чому навіть найпростіші запити користувача можуть стати для програміста нічним кошмаром.

Вивчення компіляторів і пристрої мов програмування по відеоурокам і посібникам — справа для новачків важке. У цих матеріалах нерідко відсутні важливі складові. Мета статті — допомогти людям, які шукають спосіб створити свою мову програмування і компілятор.

&Nbsp;

 • SEO та PPC

Ольга Овсієнко, керівник відділу контекстної реклами компанії SOTNIK, поділилася секретами нестандартних прийомів оптимізації рекламних кампаній Google Adwords, розповіла, як працювати з існуючою аудиторією і зі статистичними даними, а також поділилася лайфхаком з підміною заголовків на сайті для збільшення конверсії.

Фахівці, які регулярно налаштовують кампанії контекстної реклами, не з чуток знають, наскільки трудомістким може бути процес зчіпки-або — адреси сторінки з ключовою фразою. PPC-scientist розповідає про спосіб вирішення цієї проблеми, який не вимагає навичок програмування або просунутих технічних знань.

Якщо у вас є веб-сайт, ви, ймовірно, неодноразово стикалися з раптовим падінням трафіку без очевидних причин. Перше, про що думає кожен — зміна алгоритму Google. Однак замість того, щоб панікувати, перевірте ці 6 речей , щоб зрозуміти причину падіння.

Читайте ексклюзив Price MEDIA:

https://blog.price.ua/news/ruslan-zhmachenko-sobstvenniki-saytov-nikak-sebya-ne-proyavlyayut-myi-lish-vidim-gonku-na-skorost-ot-marketologov/

Чтиво

&Nbsp;

 • Бізнес

Якщо вам за 30, і ви думаєте, що шанс на успішну кар’єру підприємця давно залишився позаду — у нас для вас Хороші новини: ви помиляєтеся. Нове наукове дослідження, проведене Бюро перепису населення США і двома професорами Міта спростувало міф про те, що молоді підприємці — найуспішніші. AIN.UA Призводить адаптований переклад матеріалу.
у світі, за даними OC&C, у світі використовують вже приблизно 24,2 мільйона розумних колонок Amazon Echo і 8,1 мільйона Google Home. А нове дослідження AdWeek показало: 52% опитаних користувачів смартфонів хотіли б використовувати голосового помічника в навігації по офлайн-магазину, 73% — готові постійно його застосовувати, якщо він навчиться говорити, як реальна людина. Владислава Хижняк, маркетолог компанії retailCRM, розповідає, як голосові помічники можуть допомогти роздрібним торговцям .

У більшості компаній маркетинг націлений на клієнтів-чоловіків, і якщо і ваш бізнес належить до їх числа— міняйте стратегію . Беріть приклад з Apple, Disney і Amazon, які змогли збільшити масштаби свого бізнесу за рахунок жіночої аудиторії.

Швидкість поширення інформації в сучасному світі залишає все менше шансів підприємцям визначити зрушення в популярності того чи іншого товару у споживачів до того, як це відбудеться глобально. Саме тому необхідно вміти розпізнавати Тренди на дуже ранніх стадіях. Є кілька основних способів це зробити.

Індикатори грошового ринку віщують рецесію в США, запевняють аналітики інвестбанків. Однак по-справжньому викликає занепокоєння можливий недолік доларів у світовій економіці, який викличе проблеми в усьому світі. У статті Forbes про те, коли чекати «фінансовий тайфун» .

Читайте також:

«Будь-який конфлікт йде на користь». Правила бізнесу Германа Хана

EDeliveryDay: новинки, тренди і нові логістичні рішення для e-commerce

&Nbsp;

 • Маркетинг

Що писати на головній сторінці інтернет-магазину і в картках товару, як чітко вибудувати структуру, навіщо потрібен блог компанії і як його правильно оформити — всі відповіді зібрані в одній статті .

Недавній пост Лебедєва про поняття «цільової аудиторії» викликав палкі суперечки серед маркетологів. На цьому грунті виникло головне питання: потрібно визначати цільову аудиторію чи ні ? У цьому блозі-думки чотирьох співробітників «Текстерри» з цього приводу.

Отже, у вас є сайт і інтернет-маркетолог ви нескінченно задоволені тим, скільки продажів він генерує і тим скільки це коштує. Але якщо у все не так райдужно, пропонуємо спосіб це виправити. Дізнайтеся, за якими показниками необхідно стежити , щоб не злити рекламний бюджет.

Оцінити роботу маркетологів можна за звітом, який дає відповідь на важливі питання.

Хочете розібратися в професії UX-дизайнера? На сім важливих питань відповідають Керівник куратор програми «UX/UI дизайн» в Британській вищій школі Дизайну Ярослав Шуваєв та інші фахівці в цій галузі.

Чтиво Price MEDIA:

https://blog.price.ua/articles/virtualnoe-begstvo-ot-chego-podrostki-pryachutsya-v-smartfonah-i-kto-v-etom-vinovat/

 • Цікаве

Перезавантаження потрібне і підприємцю, і офісному працівнику, і. Власнику биткоина! Адже спостерігати спокійно за стрибками криптовалюта просто неможливо. Якщо ви раптом належите до останніх, читайте добірку з п’яти кращих курортів з вартістю пляжного туру до 0,15 биткоина на двох в онлайн-гіпермаркеті турів Farvater.travel , який єдиний на ринку туристичних послуг України приймає до оплати криптовалюту.

Офіс з відкритим плануванням-жахлива, огидна, дуже погана ідея. Так вважає творець Ruby on Rails Девід Ханссон. У своїй колонці він розповів що не так з опенспейсами і як вони впливають на робочий процес. І, схоже, він правий: гарвардські дослідники Ітан Бернстайн і Стівен Турбан випустили наукову роботу про негативні наслідки переходу на відкрите планування офісу, в якій довели, що вони знижують кількість особистих комунікацій і змушують користуватися поштою.

Якщо ви хотіли створити маркетингове digital-агентство років 25 тому, це було малоймовірним: бар’єр для входу був колосальним. Однак часи змінилися, і сьогодні навіть досвідчена людина або невелика команда можуть створити повноцінну компанію з нуля протягом декількох місяців. Як здійснити мрію — в цій статті .

Ось уже кілька років Китай впроваджує систему оцінки громадян за ступенем їх благонадійності. Мета уряду-створити єдиний соціальний рейтинг для абсолютно всіх громадян. Історія про те , як студента китайського вузу мало не відрахували через низький «соціальний рейтинг» його батька.

Марно намагатися досягти балансу між роботою і відпочинком: життя гойдається, як маятник, рідко зупиняючись в середині, впевнений Роб Мур, підприємець і автор книги «Принцип важеля». Публікуємо уривок з книги — про те, що можна протиставити цьому міфічному «балансу».

Щоб прийняти вірне рішення, не обов’язково витрачати багато часу на його обдумування, вважає експерт з тайм-менеджменту Елізабет Грейс Сандерс. Для початку вам слід налаштувати себе на успішне прийняття рішень. Цей процес складається з трьох етапів .

Письменники Джиммі Соні і Роб Гудман п’ять років працювали над біографією одного з найбільших американських математиків Клода Шеннона. Провівши стільки часу «пліч-о-пліч» з генієм, вони винесли для себе кілька корисних уроків, якими і поділилися в цій статті.

Читайте також:

Шанси залучити мільйон-менше 0,1%. Порівняння Kickstarter та Indiegogo щодо зборів та шансів на успіх

Соціальний ліфт. Чотири найбагатші жінки заробили на Instagram

60+ Нових емодзі Apple і додаток для відправки «бракованих» піктограм. Так зустрічають Всесвітній день емодзі

&Nbsp;

 • IT

«Самий кайф-робити цукерку з нічого»: 66-річний Білоруський програміст розробник холдингу POLYComp Володимир Іванович Прусов згадує Про Програмування на радянських машинах, торгівлі сигаретами в 90-х і влаштуванні на роботу після 50 років.

Програміст Володимир Прусов.

Ви вирішили створити технологічний стартап, але нічого не розумієте в програмуванні? Передати розробку продукту досвідченій команді програмістів-ще не вихід із ситуації. Forbes вчить, як керувати розробниками без знань в IT, щоб ваш проект злетів.

Читайте також:

Чому ви ніколи не навчитеся Фронтенд-розробці

&Nbsp;

 • SEO, PPC та веб-аналітика

Компанія Ipsos, один зі світових лідерів дослідницької індустрії, виділила аналітику соцмедіа в окрему перспективну практику — SMX (Social Media Exchange). Більше двох років Brand Analytics співпрацює C Ipsos якраз в рамках цієї практики. Про перспективи даного напрямку в інтерв’ю з Павлом Лебедєвим, керівником цієї практики і одним з провідних експертів з аналітики соцмедіа в Росії.

Для інтернет-магазинів з великим асортиментом, які працюють з Google Merchant Center, важливо правильно налаштувати фід-систематизований і структурований список даних про товару. У цій статті — про нюанси оптимізації каналу , які дозволять значно збільшити конверсію.

14 Липня в Одесі пройшла 8P-річна конференція з інтернет-маркетингу. Рекомендуємо ознайомитися з найцікавішими і корисними доповідями по PPC і веб-аналітиці. Тут поради щодо запуску та оптимізації товарних кампаній в Google AdWords, генерація РК в складних тематиках + практика застосування PowerBI, фішки в PPC і багато іншого.

У Netpeak підготували зріз даних за вартістю кліка і частці мобільного трафіку в Google і Яндекс в Росії за другий квартал 2018 року. Ця інформація допоможе вам у плануванні та розподілі рекламних бюджетів між регіонами, а також в оцінці окупності інвестицій в онлайн рекламу.

Чтиво Price MEDIA:

https://blog.price.ua/news/ya-gluboko-podavlen-chelovek-sozdavshiy-vsemirnuyu-set-planiruet-vernut-ee-k-istokam/

 • Наука

Вчені з США не знайшли зв’язку між вживанням незбираного молока і підвищеним ризиком розвитку інфарктів та інсультів. Деякі компоненти, навпаки, захистили серце літніх людей.

У США успішно випробували на тваринах препарат проти ожиріння, створений на основі капсаїцину — компонента, що надає гострий смак перцю чилі.

Вчені з Іспанії заявили , що звичка їсти незадовго до сну підвищує ймовірність розвитку деяких типів онкологічних захворювань.

Перші спогади у приблизно 40 % людей виявилися вигаданими: психологи прийшли до висновку, що дитячі спогади, що відносяться до віку до двох-трьох років, конструюються штучно на основі більш пізнього досвіду.

На авіасалоні в Фарнборо представили зовнішній вигляд перспективного британського винищувача нового покоління. Літак отримав позначення Tempest. Він може з’явитися на світ в 30-і роки. Крім цього Aston Martin представив концепт літака з вертикальним зльотом.

Читайте також:

Ілон Маск і засновник DeepMind підписали угоду, що забороняє розробку летального ШІ

У Юпітера знайшлися ще десять супутників

Туринську плащаницю визнали підробкою

У Китаї знайшли найдавніші інструменти людини прямоходячої

Ось він-найдавніший інструмент людства.

 • Англозона

Нещодавно в одному з американських ресторанів з’явився робот для приготування бургерів. Деякі використовують автоматику для приготування піци, є і більш складні моделі, здатні готувати десятки рецептів. Про перспективи роботів в ресторанному бізнесі міркує Economist.

Науково доведено : люди майже повністю перестали користуватися вітальнями і столовими. Сім’ї куди більше часу проводять на кухні або в своїх спальнях. Можливо, прийшла пора відмовитися від зайвих приміщень?

Що таке стійкі міста, як створити місто, сприятливе як для людини, так і для навколишнього середовища та економіки? Поради від екс-посла Сінгапуру в США Чан Хенг Чі.

Щоб швидко оговтуватися від горя і мати запас життєстійкості, потрібно навіть до трагедії ставитися з гумором і проявляти гнучкість мислення, рекомендують професори психіатрії Стівен Саусвік і Денніс Чарні. Уривок з їхньої нової книги публікує Aeon.

Чтиво Price MEDIA:

https://blog.price.ua/articles/4-lzhi-porozhdennyie-trollingom-onlayn-pochemu-opasno-ne-kormit-trolley/

Новини

Європейська комісія оголосила про накладення штрафу у розмірі €4,34 млрд на Google, повідомляє Quartz. Компанію визнали винною в порушенні антимонопольного законодавства та усуненні конкуренції завдяки домінуючому становищу на ринку. На думку Єврокомісії, Google використовувала ОС, яка встановлена на 75% смартфонів в ЄС, щоб посилити свою присутність на ринку онлайн-пошуку. Зокрема, компанія робила власний пошуковик варіантом за замовчуванням, а Chrome-дефолтним браузером. Це найбільший подібний штраф в історії регулятора.

У свою чергу глава Google Сундар Пічаї заявив , що компанія не згодна C рішенням Єврокомісії у справі Android і має намір оскаржити його в суді.

Швейцарський фінансовий холдинг UBS Group AG, що надає фінансові послуги по всьому світу, склав рейтинг міст світу за дорожнечею проживання в них. Всього в рейтинг потрапили 77 міст світу, серед яких — і Київ, правда, в хвості.

У додатках Skype з’явиться функція запису аудіо — та відеодзвінків, йдеться в блозі сервісу. Перші користувачі отримають доступ до неї в кінці липня 2018 року. Сервіс працює в хмарі, записані дзвінки будуть доступні з будь-якого пристрою.

У червні 2018 року індекс споживчих настроїв склав 65,6, що на 2,7 П.Більше, ніж у травні. Найбільше змінилися індекси поточного особистого становища та індекс очікуваної динаміки безробіття. Про це свідчать дані дослідження споживчих настроїв в Україні , яке щомісяця здійснює GfK Ukraine.

У Це важко повірити, але «Блокнот» — одне з найвідоміших, древніх і одночасно найпростіших додатків Microsoft — чекає вельми об’ємне оновлення. Важливо відзначити, що ця програма майже чверть століття кочувала з одного випуску операційної системи в інший практично без будь-яких змін. Про всі новинки — в цієї новини .

Стало відомо, що Уряд Росії запропонував ввести додатковий платіж для фізичних осіб при купівлі товарів в зарубіжних інтернет-магазинах. Однак зміна параметрів торкнеться лише 5% клієнтів іноземних торгових онлайн майданчиків. До такого висновку прийшли аналітики дослідницького холдингу «Ромір», провівши опитування серед економічно активних жителів великих міст Росії.

Кілька важливих новин від Google:

 • У компанії повідомили, що в найближчі місяці зміниться URL переходу (referral URL) для пошуку по картинках: завдяки цій зміні системи веб-аналітики зможуть краще розуміти, який трафік надходить на сайт.
 • Інструмент моніторингу SERP RankRanger зафіксував , що Google став частіше показувати превью зображень в результатах мобільного пошуку.
 • Стало відомо про оновлення AMP Stories до версії 1.0, Які будуть доступні всім розробникам.
 • Розробники браузера Google Chrome тестують нову функцію Heavy Page Capping, яка дозволить користувачам економити інтернет-трафік. Ця функція буде автоматично аналізувати, скільки даних потрібно на завантаження сторінки, і попереджати користувачів про підвищену витрату трафіку.

Читайте також:

Швеція інвестує $1,7 млн у відкриття IT-шкіл в Україні

Держдума прийняла закон про відповідальність товарних онлайн-агрегаторів

Російському бізнесу мГут дозволити використовувати будь-які призначені для Користувача дані з інтернету

Загрузка ...
PriceMedia