Знайомимося з брендом: MAURICE LACROIX

Це молодий, але популярний бренд з незвичайною історією, який став однією з найбільш швидкозростаючих швейцарських годинникових компаній.

Загадка Моріса Лакруа

MAURICE LACROIX-це швейцарський годинник. І цим все сказано. Адже вони говорять про приналежність до елітного суспільства. Марка Моріс Лакруа може по праву пишатися своєю унікальною спадщиною. Ексклюзивний швейцарський бренд має дивовижну історію. По-перше, почувши назву бренду всі очікують, що Моріс Лакруа-це засновник бренду або винахідник годин. Але ні. Він був просто звичайним службовцем. Коли справа дійшла до брендування, власники вирішили, що їм потрібна гарна назва. І тут стали в нагоді прізвище та ім’я співробітника. Це до речі, мабуть, єдиний випадок в історії годин, коли вони носять не ім’я власника або засновника компанії, а простого клерка. По-друге, компанія займалася виробництвом годинників з середини позаминулого століття. Але тільки в 70-х роках минулого століття прийшов час дати назву своєї продукції. Тому що більше століття компанія випускала годинник для замовників. По-третє, що досить незвично для виробників швейцарських годинників, сімейна компанія Desco von Schulthess займалася не тільки виробництвом годинників, але і випуском шовку.

Як швейцарські Годинники завойовували світ

Фабрика з випуску годинників з’явилася в 1961 році в Швейцарії, в невеликому містечку Сеньлежье. Спочатку випускали годинник під замовлення, які потім розходилися на торгових прилавках під іншими брендами. Але в 70-х роках дозріла потреба в створенні власного бренду. Так з’явився стильний бренд швейцарських годинників. Компанія стала орієнтуватися не тільки ринок Швейцарії, а й Австрії. А далі вирушила підкорювати інші країни Європи: Іспанію та Німеччина. Вже в 80-х роках компанія вийшла на ринок Австралії, далі стала продаватися в Нідерландах і Великобританії. У дев’яностих роках прийшов час відкрити власний завод з виробництва корпусів для годинників у Швейцарії. А з 90-х компанія зайнялася розвитком власної дистриб’юторської мережі на Близькому Сході і в Тихоокеанському регіоні. Вона швидко стала популярною в країнах Азії і в Саудівській Аравії. В середині дев’яностих вийшла на ринок США.

У 2001 президентом став підприємець Філіп Мерк. Саме він і вивів компанію на новий уровень.Модернизировав виробництво: збільшили виробничі потужності і змогли задовольнити попит на годинник. А також впровадили контроль якості. Кожна модель годинника проходить тривалий шлях від дослідження і створення креслень, до безлічі перевірок і запуску в серійне виробництво. Вже в двохтисячних роках годинник Maurice Lacroix представлені більш, ніж 4000 магазинах, що знаходяться в різних куточках світу. Щорічно під брендом Моріс Лакруа випускається 90 тис. Годин. Для виготовлення годинників досі близько 300 окремих компонентів збираються вручну, щоб всі вони були індивідуальними і якісними.

Цікаві факти про бренд

Назву бренду зареєстрували тільки в 70-х роках минулого століття. З тих пір логотип Maurice Lacroix — ефектна Готична буква «М» на всіх циферблатах годин, які створюються на фабриці в швейцарському містечку Сеньлежье.

Є така традиція: виробники годинників вибирають для брендування один з напрямків, в якому вони збираються розвиватися. У Maurice Lacroix вибрали мистецтво. Протягом багатьох десятиліть саме цей бренд є щорічним учасником виставок мистецтва.

Відомі моделі

Великим попитом користується серія Masterpiece: це годинник з ретроградною індикацією. У виробництві годин такого типу Maurice Lacroix досі немає рівних.

У 2008 році з’явилися ексклюзивні Годинники Calendrier Retrograde і Double Retrograde з власними мануфактурними механізмами. У них ручний завод, заряд якого показують індикатори в правій частині циферблата. У кожної такої моделі є лімітована серія з дорогоцінних металів по 250 примірників.

Окремо випускається жіноча серія з дорогоцінними каменями. Циферблат прикрашений морською зіркою з дорогоцінних каменів. У годиннику також реалізована ретроградна індикація, Покажчик дати зроблений у вигляді маленького діаманта, який пересувається по звивистому шляху від 1 числа 31. Зірка гармонує з Інь-янь, який вписується в циферблатний індикатор фаз Місяця. Сам пристрій і дизайн календаря запатентовані компанією.

Хронограф Memoire 1-це перша в світі механічна модель, яка може запам’ятовувати час. Можна в будь-який момент переключитися з режиму відображення поточного часу в режим хронографа. Це складний механізм, який запам’ятовує поточний час тривалості засікається інтервалу. Він є найскладнішим годинниковим механізмом в історії людства. У рік випускається всього 50 таких примірників.

Компанія виготовляє годинник із золота, сталі і натуральної шкіри, яка використовується для ремінців.

Посол компанії Maurice Lacroix-засновник Вікіпедії Джиммі Вейлс.

З 2014 року бренд є спонсором футбольного клубу Барселона.

У 2003 році в Сеньлежье відкрився музей компаній, в якому зібрані всі унікальні моделі.

Як відрізнити годинник від підробки

Дешеві вироби легко відрізнити за ціною. Справжній брендовий годинник коштує не менше кількох десятків тисяч гривень. Дешеві підробки відрізняються низькою якістю. Але є екземпляри, яке при зовнішньому огляді практично не відрізняються від оригіналу. На що звернути увагу при покупці таких годинників? Нечіткі написи, несиметричні мітки, стрілочки на ремінці — це показники підробки. Також як і дефекти кріплення каменів. Будь-яка недбалість у виконанні-це ознака копії. Але є і дійсно хороші копії, які практично непомітні неозброєним оком. Відрізнити їх може тільки фахівець.

Вибрати годинник, а також порівняти ціни зручно на Price.ua .

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia