Знайомимося з брендом: Ritter Sport

Більш ніж столітня історія успішного сімейного бізнесу. Чому ці шоколадки квадратні і такі смачні?

История успеха Ritter Sport . Альфред Риттер

Ritter Sport-всесвітньо відомий шоколад з більш ніж 100-річною історією.

Альфред Ріттер був кондитером, а його дружина володіла магазином солодощів.

У 1912 році подружжя Ріттер заснували кондитерську фабрику в Штутгарті, Німеччина. Виробляли на ній шоколад та інші кондитерські вироби.

У 1926 році на фабриці працювало вже близько 80 осіб, виробництво від ручного перейшло до промислового. А компанія придбала свою першу вантажівку.

Виробництво набирало обертів, з часом їм знадобилося будівлю побільше. І в 1930 р.Було прийнято рішення розширитися. Компанія переїжджає в Вальденбух. Робітників на виробництво щодня возить автобус.

Спортивний шоколад

История успеха Ritter Sport. Удобная новая форма плитки

У 30-ті роки компанія виробляє шоколадні плитки, цукерки, а також різні святкові солодощі — великодні та різдвяні.

Клара Ріттер подала ідею випустити шоколадну плитку, яка за вагою залишалася б такою ж, але зручно поміщалася і не ламалася в будь-якій кишені, навіть в кишені спортивної куртки. Ідею схвалили і підтримали. Так в 1932 р.На світ з’явилася квадратна шоколадна плитка Ritter’s Sport Chocolate. Поряд з нею продовжують випускати і звичайну прямокутну плитку. Продукція Ritter користується популярністю. І до початку Другої світової війни справи у фірми йдуть досить непогано.

Дефіцит какао

Однак в 1940 р виробництво доводиться зупинити. Простій тривав до 1946 р. Потім робота кондитерської фабрики Ріттера поновлюється, але випускають тільки кондитерські вироби без какао, тому що на той момент воно було дефіцитним товаром. Про справжній шоколад доводиться забути до 1950 р.

Розвиток під новим керівництвом

История успеха Ritter Sport. Продолжение династии

У 1952 р. Помер засновник фірми Альфред Ріттер-старший. Компанія переходить його синові Альфреду Отто Ріттеру.

Виробництво зростає. І через два роки на компанію працює близько 100 осіб, а фабрика виробляє 4 тонни шоколаду в день!

1960 Р. Ріттер-молодший вирішує зосередитися на виробництві квадратних шоколадних плиток. Виробництво багатьох інших кондитерських виробів поступово зупиняють.

Квадратний шоколад тепер продають в поліетиленовій упаковці шоколадно-коричневого кольору. І називається він просто Ritter Sport.

Шоколад Ritter починає свою Тріумфальну ходу. У 1970 р реклама на телебаченні забезпечує вихід на національний рівень. Слоган » Quadratisch. Praktisch. Gut «(Квадратний. Практичний. Відмінний) легко запам’ятовується. Кожна 10 шоколадка на німецькому ринку-Ritter Sport.

1974 Р. Розфарбовує шоколад в різні кольори. Життя стає яскравіше, веселіше, активніше і шоколад теж. Кожен сорт отримує свій колір.

У 1976 р винайдена особлива упаковка KNICK-PACK, яка дозволяє відразу відкривати шоколад і відламувати шматочок. Вона відразу стає впізнаваною частиною бренду.

Третє покоління Ріттерів

История успеха Ritter Sport. Третье поколение Риттер

У 1978 р підприємство переходить в руки третього покоління сім’ї: Альфреда Теодора Ріттера і його сестри Марлі.

З 1982 р. Починає випускатися шоколадна міні-плитка вагою близько 16 г

У 1990 р в Нікарагуа був запущений спеціальний проект із захисту лісів і сільського господарства. Виявляється особлива підтримка фермерам, які вирощують какао.

З наступного року компанія випускає шоколад тільки в упаковці з однокомпонентного поліпропілену, а також розробляє систему його переробки.

Підприємство Ritter продовжують робити акцент на любов до природи. З 1996 р.Вони проводять ряд заходів щодо захисту навколишнього середовища.

У 2002 р. Запускається власна теплоелектростанція компанії RITTER SPORT, яка не завдає шкоди навколишньому середовищу.

У 2005 р.На території компанії відкривається музей «RITTER» і магазин шоколаду RITTER SPORT.

Ще більше новинок

История успеха Ritter Sport. Новые формы шоколада

У 2004 р.Ritter Sport створює Schokowürfel — шоколадні кубики шести смачних видів.

У 2006 р випускають великі квадрати вагою 250 г.Це класичні сорти: Альпійське молоко, нуга, з горіхами і йогурт.

У 2008 р.З’являється біо-шоколад. Це особливий шоколад з кращих інгредієнтів, джерела яких контролюються компанією. Доступні 4 смаки: молочний, гіркий, з родзинками і кешью і подрібненим мигдалем.

У 2010 р.Незадовго до свого столітнього ювілею Ritter Sport відкривають в Берліні «Різнокольоровий шоколадний світ», де відвідувачі можуть не тільки спробувати, але і створити на свій смак будь-який шоколад.

Вікова історія

История успеха Ritter Sport. Шоколадный тур

У 2012 р.Щоб відсвяткувати свій 100-річний ювілей компанія запускає особливий Шоколадний тур, який пройшов через 19 міст Німеччини з березня по вересень. Також було проведено безліч розіграшів призів і випущені ювілейні серії продукції.

Також цього року компанія купує власну, одну з найбільших у світі, плантацій какао.

В даний час в компанії Ritter Sport працює близько 1500 співробітників, а її річний оборот дорівнює приблизно 500 млн євро. Продукція користується популярністю в 100 країнах.

Вибрати шоколад, а також порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia