Що таке петлі TRX?

Тренуватися з власною вагою-це не тільки функціонально, але і зручно. Адже потрібні тільки спеціальні петлі — і фітнес-зал у вас вдома готовий.

Тренування з петлями TRX з’явилися у фітнес-клубах не так давно. Прийшли вони, як і багато інших напрямків в сучасному фітнесі, з США.

Винахідник TRX-колишній «морський котик» Ренді Хетрік. Наприкінці 90-х він ніс службу на військовій базі в Азії. Спортивного залу з тренажерами там не було. І щоб не втрачати форму Ренді сам придумував собі тренування і спортивний інвентар. Так він взяв пояс від кімоно і спорудив з нього петлю, яку можна було накинути на двері і виконувати тягу однією рукою. Потім він знайшов стрічки для лагодження строп парашута і зробив вже багатофункціональну петлю для вправ. Тепер у нього була можливість тренувати все тіло. Загін підтримав ідею Ренді. Але довгий час вони називали це просто тренуваннями зі «штуковинами».

У 2001 Хетрік пішов у відставку і почав поступове просування до своєї мрії. Він створив 50 варіантів різних петель. У цьому йому допомагали деякі колишні товариші по службі і спортсмени.

Свої петлі він продавав професійним спортсменам і тренерам, а також в звичайні зали для фітнесу. Він став випускати диски з відеозаписами тренувань на TRX. Згодом створив програму для підготовки інструкторів.

Причиною масової Популярність петель TRX стала їх компактність і зручність використання. По суті це цілий тренажерний комплекс, який можна просто покласти в свою сумку.

На даний момент штат компанії Хетріка Fitness Anywhere складається з більш ніж 100 чоловік. І вони постійно розробляють щось нове або покращують свою продукцію. Нещодавно на ринку з’явилася перекладина зі шнуром TRX Rip Trainer призначена для опрацювання м’язів кора.

Як то кажуть, нове-це добре забуте старе. Вважається, що схожий принцип фізичних вправ використовувався ще в давнину. І деякі археологічні розкопки Це підтверджують. Були знайдені стародавні системи канатів і гаків. Використання системи мотузок у вправах з власною вагою було описано в книзі для атлетів XIX століття. І цю систему в своїх тренуваннях століттями використовують акробати.

Чи варто включати TRX у свої тренування?

Петли TRX : история и функциональность занятий Однозначно варто. «Підвісний» тренінг з петлями допомагає опрацювати м’язи всього тіла і розвинути витривалість. Великі м’язи, звичайно, з ними накачати не вдасться, але вони прекрасно підходять для роботи на рельєф. І навіть любителям «заліза» петлі допоможуть опрацювати м’язи, які не включаються активно в роботу при силових тренуваннях.

Тренуватися з TRX можна навіть тим людям, кому протипоказані навантаження на хребет. Тільки не забувайте, що в кожному конкретному випадку потрібно грамотно підібрати програму, а також правильно виконувати техніку вправи.

Перевагою trx петель є те, що вони допомагають зміцнити м’язи спини і поліпшити поставу.

Займатися з петлями можна не тільки в залі, але і вдома і на свіжому повітрі. Їх можна кріпити до турніка, стовпа або дерева, і навіть до дверей. Для це в комплекті є спеціальний анкер.

Які вправи можна виконувати з TRX петлями?

Петли TRX : как с ними заниматься? Тут вас будуть обмежувати тільки ваша фантазія і рівень підготовки. Навіть прості віджимання за допомогою TRX можна перетворити в складну вправу, що задіє кілька м’язових груп одночасно.

Ось деякі, з до болю знайомих, вправ, які можна виконувати в підвішеному стані: Берпі, віджимання, різні варіанти тяг, підтягування, присідання, випади, сідничний місток, плюсс маса варіантів планок і складок.

Тренуваннями з петлями відрізняються великою витратою калорій, так як задіють одночасно багато м’язів. Вони сприяють високому метаболічному відгуку, а значить процес схуднення активно триває і після тренування.

Також петлі добре підходять для виконання вправ на розтяжку.

На сьогоднішній день TRX це не єдині петлі для функціонального тренінгу. На ринку також представлено подібне обладнання Inkaflexx, FKPro, ASeroSling ELITE, Ztrainer. Ціновий діапазон такого обладнання досить різноманітний — від декількох сотень гривень до декількох тисяч. Все залежить від комплектації і виробника. Наприклад, оригінальні TRX FIT коштують 4400 грн. У комплект входять: петлі, підвісне і дверне кріплення, мішок для зберігання і перенесення, постер з вправами і доступ до 2 відео з тренуваннями на сайті TRX.

Вибрати все необхідне для тренувань, а також порівняти ціни зручно на Price.ua .

Загрузка ...
PriceMedia