11 ознак магазину, який торгує підробками

Святкові знижки, шаблонні сайти і неймовірна Акція, яка закінчиться вже через годину: вчимося уникати шахраїв і дурних покупок.

Найчастіше магазини приторговують підробленою електронікою, тому що якраз її багато беруть через Інтернет. Але це може бути і брендове взуття, елітні парфуми, швейцарський годинник, які видають за справжні. Як на першому етапі, до того як оформити замовлення, розпізнати недобросовісного продавця? Які маркери підкажуть, що не варто купувати товар в цьому магазині і вбережуть від зайвих неприємностей?

Купи зараз або ніколи

Осторожно, подделка: стимулирующие призывы Якось на очі попалося рекламне оголошення, що пропонує придбати повербанк в 2 рази дешевше існуючих цін. Акція була лімітована. Мовляв, залишилося всього 5 пристроїв за такою ось ціною! До кінця акції-24 години! Покопавшись, побачили, що ця модель вже давно знята з виробництва. А тому зрозуміти її реальну вартість-нереально.

Знижка 50%

Как отличить магазин-мошенник: заниженные чересчур цены Це найголовніший «маячок», який повинен змусити напружитися. Хоча для більшості-наживка, на яку клюють багато покупців. Як новий айфон може коштувати в половину дешевше його офіційної вартості? Пам’ятайте, на актуальні моделі знижка може бути 10-20%. Більше-або позаторішній мотлох, або підробка.

Робота виключно по передоплаті

Завдання магазину, який надішле вам підроблений айфон, зробити все, щоб ви заплатили до отримання покупки і не знайшли продавця після. Не важливо, скільки грошей хоче з Вас магазин: 100% передоплату або часткову. Тільки накладений платіж: у вас є можливість відмовитися від Товару, якщо він вас не влаштує.

Шаблонність

Как понять, что магазин-однодевка? Шаблонный интерфейс Здається, ви тут вже були. Зустрічали тисячі таких сайтів. Стандартна верстка, де розповідають про місію компанії, пару фоток зі щасливими людьми, хвалебні відгуки внизу, мінімум інформації. Творці особливо не вкладалися в сайт, тому що це-разовий проект. Погортайте каталог з описом товару: якщо і там майже порожньо, не ризикуйте.

Липові дані

У компанії обов’язково повинен бути фізична адреса, вказані контакти. Якщо нічого не немає-це красномовно говорить саме за себе. Якщо є-перевірте цю адресу по гугл-мапс. Знайдіть на панорамах будівлю, в якому розташований магазин. Якщо він-дійсно брендовий і існує давно, обов’язково повинна бути вивіска. Якщо її немає, і вам дуже хочеться перевірити цю точку, ви можете знайти інше підприємство в цій будівлі. Зателефонувати туди і під виглядом, що помилилися номером, вивідати інформацію.

Захоплені відгуки

Уважно почитайте інформацію на сайті. Помітили хвалебні оди в стилі «їх блендер змінив моє життя» і «спасибі вам за прекрасний чайник, він повернув любов в нашу сім’ю» — це замовні відгуки, які не мають нічого спільного з реальністю. Пошукайте також кнопку зворотного зв’язку. Подивіться, чи є можливість будь-якому відвідувачу залишити свій відгук на сайті. Ні? А як тоді на сайт потрапили хвалебні оди?

Дивний асортимент

Как понять, что магазин-однодевка? Странный ассортимент Уявляєте, ви приходите в магазин, де вам пропонують тільки кросівки 40-41 розміру. Інших немає. А адже брендове взуття випускається до 50-го розміру. Чому в магазині мізерний вибір? Навряд чи всі рідкісні розміри розкупили. Швидше, або магазин прикупив на розпродажі кілька брендових штучок, або підторговує фейками. А якраз їх випускають і закуповують в найпопулярніших розмірах.

Новачок в мережі

Ви можете скористатися сервісом whois, щоб зрозуміти, як давно почав свою діяльність сайт. Для розкрученого брендового магазину пару місяців роботи — не солідно. Там же можна дізнатися, на який термін оплачений домен. Якщо на мінімальний-привід задуматися, що це сайт-одноденка.

Загадкове доменне ім’я

Воно довге і складне, але в його складі — назва відомого бренду на кшталт apple-ukraine-store.ua . Магазинів такого плану c «сміттєвими» іменами можна зареєструвати безліч. І «пускати їх у витрату» у міру того, як почнуть сипатися скарги.

Неточності в описі товарів

Шахраї, яким важливо отримати побільше прибутку, не сильно турбуються з приводу інформації, що розміщується. Наприклад, вам можуть пропонувати Xperia Z4, яка за межами Японії має іншу назву — Xperia Z3+. Звичайно, це тонкощі, які можуть вловити тільки затяті любителі гаджетів.

Розпливчасті умови повернення

Как распознать магазины-мошенники?Отсуствие контаков, возможности возврата Їх просто може не виявитися на сайті: навіщо розписувати, якщо не збираються повертати. Досить написати пару рядків про безпеку покупки і гарантійне обслуговування. Але так чинять далеко не всі. Якщо є розділ з умовами повернення товару, зателефонуйте в магазин під виглядом клієнта, який вже здійснив покупку. Поясніть, що хочете повернути товар. Якщо у вас почнуть випитувати деталі замовлення і дійсно його шукати, швидше за все, все в порядку. Якщо відразу почнуться відмазки-явно торгують підробками.

Сайт з підробками, швидше за все, зроблений за шаблоном. Його час від часу закривають»переїжджаючи» на нову адресу. Тому як в мережі починають сипатися відгуки від власників айфонів з ієрогліфами на екрані. Не відправляйте грошей до отримання товару, а на пошті сто разів перевірте, чи дійсно прийшов оригінал.

Загрузка ...
PriceMedia