Спортпіт: що таке передтренувальні комплекси?

Предтренировочный комплекс ( предтреник) — вид спортивного харчування для підвищення енергії і сили на тренуванні. В ідеалі, предтреники повинні підвищувати працездатність під час тренування, сприяти більш швидкому відновленню після і покращувати м’язовий ріст.

Щоб досягти цих цілей, до складу передтренувальних комплексів додають:

  • Креатин (збільшення сили, м’язової маси, поліпшення » рельєфу”);
  • Амінокислоти BCAA (в якості живлення для м’язів під час силового навантаження, запобігають катаболічні процеси, сприяють кращому відновленню);
  • Аргінін як донатор азоту (покращує метаболізм м’язів, збільшує силу);
  • Таурин (амінокислота, що сприяє м’язевого приросту, захищає м’язи від катаболізму, хороший відновник, використовується також як стимулятор);
  • Бета-аланін (підвищує витривалість, покращує відновлення після травм і навантажень);
  • Кофеїн (стимулятор ЦНС);
  • Вітаміни і мінерали (потреба в них зростає при інтенсивних тренуваннях, тому вітамінно-мінеральні комплекси часто додають в різні види спортпіта, в тому числі і предтренікі).

Наскільки ефективні?

Звичайно, певний ефект від них є, але часто він не настільки грандіозний, як описується в рекламі. Не варто чекати вибуху божевільної енергії і скаженого пампинга.

По суті, для більшості атлетів, що займаються не професійно, досить буде використовувати кофеїн (навіть просто у вигляді звичайної кави), як стимулятор і BCAA під час тренування або відразу після.

Але якщо ви маєте чітко поставлені цілі і вважаєте, що передтренувальні комплекси допоможуть їх вам досягти, то варто звернути увагу на наступні варіанти.

NO-Xplode 3.3 Від BSN

Выбираем предтренировочные комплексы: NO-Xplode 3.3 от BSN Потужний передтренувальний комплекс від популярного американського бренду. Третя за рахунком його версія. Має новий покращений склад. Хоча він має явно виражену дію на ЦНС, продукт став м’якше. Він не викликає тремору, а ефект концентрації і фокусування підвищився. Збільшує вибухову силу і витривалість, запобігає наступ передчасної втоми. Користувачі відзначають покращений смак третьої версії. Смакова лінійка складається в основному з фруктових смаків, наприклад, вишневий лимонад, фруктовий пунш, зелене яблуко.

Придбати NO-Xplode 3.3 Можна за 635 грн за 30 порцій (555 г) і 925 грн за 60 порцій (1100 г).

Jack3d від USPlabs

Выбираем предтренировочные комплексы: Jack3d от USPlabs Один з найбільш продаваних предтренировочников популярної американської фірми. Покращує ментальну концентрацію, володіє відмінним стимулюючим ефектом, підвищує витривалість. Jack3d дозволяє займатися з максимальною віддачею і провести інтенсивну ефективну тренування.

Придбати упаковку Jack3d 230 г (45 порцій) можна від 530 грн.

Black Spider Powder від Cloma Pharma

Выбираем предтренировочные комплексы: Black Spider Powder от Cloma Pharma Ще один представник американського спортпіта. Black Spider це передтренувальний комплекс з ефектом жиросжигателя (до речі, саме на них спеціалізується Cloma Pharma). Його основу складають енергетичні компоненти, стимулятори ЦНС, рослинні екстракти, вітаміни і мінерали. Всі компоненти клінічно протестовані. Препарат не викликає звикання. Може застосовуватися як чоловіками, так і жінками.

До позитивних ефектів від прийому Black Spider можна віднести: поліпшення кровообігу, активізація обмінних процесів, підвищення розумової і фізичної активності, підвищення порога м’язової втоми, активізація жиросжигания, поліпшення відновлення.

Придбати Cloma Pharma Black Spider Powder 210 g (30 порцій) можна за ціною від 669 грн.

The Curse Pre-Workout від Cobra Labs

Выбираем предтренировочные комплексы: The Curse Pre-Workout от Cobra Labs До складу входять компоненти для підживлення м’язів, поліпшення кровотоку і посилення ментальної концентрації. Тести підтвердили, що препарат не містить ніяких заборонених речовин. Однак він рекомендується тільки людям, які не мають серйозних проблем зі здоров’ям. Також виробник не рекомендує вживати курсом довше, ніж 7 днів поспіль, так як The Curse є надзвичайно потужним препаратом.

Придбати The Curse Pre-Workout 250 г можна за 710 грн.

Рекомендації щодо застосування

Приймати передтренувальні комплекси потрібно за 15-40 хв. До тренування. Зазвичай це інформацію виробник вказує на упаковці. Найкраще розводити їх водою. Оскільки всі предтреніровочнікі надають збудливу дію на ЦНС, то не рекомендується їх приймати менш ніж за 5-6 годин до сну. Також не бажано приймати разом з термогенікамі або іншими стимуляторами, наприклад, енергетичними напоями.

Прийом передтренувальних комплексів не рекомендується людям із захворюваннями серцево-судинної системи, порушеннями роботи печінки і нирок, діабетом, астмою.

Вибрати передтренувальний комплекс і порівняти ціни зручно на Price.ua

Загрузка ...
PriceMedia