Спортпит: вибираємо вітаміни. Топ кращих вітамінних комплексів

Вітаміни для спортсмена-важлива справа. Які і кому вибрати-читайте в нашому матеріалі.

Вітаміни і мінерали (або мікроелементи) це незамінні елементи живлення, які організм самостійно виробляти не може. Вони повинні надходити ззовні з продуктами харчування, а також харчовими і спортивними добавками.

Природним чином, тобто разом з їжею, вітамінізація організму в нашій місцевості активно відбувається зазвичай в липні-вересні. А пізня осінь і зимово-весняний період відрізняються мізерним вибором овочів і фруктів. Щоб організм отримував необхідну йому кількість вітамінів, варто ввести в свій раціон вітамінно-мінеральні комплекси.

Витамины для тренирующихся: топ-4 комплексов У спортсменів і людей які ведуть активний спосіб життя, добова потреба у вітамінах і мінералах зростає мінімум в 2 рази. Недостатнє споживання таких мікронутрієнтів обов’язково негативно позначиться на ефективності тренувань і м’язовому зростанні, а процес відновлення після навантажень буде проходити значно довше. Також вітаміни і мінерали є так би мовити прискорювачами метаболізму, так як беруть участь в обмінних процесах. А значить дуже важливі для людей, які прагнуть скинути вагу.

На ринку спортпіта представлена величезна безліч вітамінних і вітамінно-мінеральних комплексів, розроблених спеціально для людей, які відчувають підвищені фізичні навантаження. До речі, тим, хто схильний до стресів або сильним розумовим і емоційним навантаженням, також рекомендується додатково приймати вітаміни.

Спортивні вітаміни відрізняються від аптечних концентрацією речовин. Тобто, наприклад, там де добова потреба задовольняється 3 капсулами спортивних вітамінів, аптечних може знадобитися і 10 капсул. Це означає, що спортивні вітаміни вигідніше у фінансовому відношенні.

Однак, вибираючи вітамінні комплекси, все ж не варто економити. Купуючи якісні вітаміни від відомих виробників, ризик заробити негативні реакції на зразок алергії або розлади шлунково-кишкового тракту набагато нижче.

Далі представлений рейтинг найбільш популярних вітамінних і вітамінно-мінеральних комплексів.

Opti-Men і Opti-Women від Optimum Nutrition

Какие виатмины лучше пить спортсменам? Opti-Men и Opti-Women Вітамінно-мінеральні комплекси для чоловіків і жінок від всесвітньо відомої американської компанії з виробництва спортпіта. Є одними з найбільш продаваних мультивітамінів.

Opti-Men — комплекс, розроблений спеціально для чоловічого організму. Робить позитивний вплив на силові показники і витривалість. Зміцнює імунітет, покращує обмінні процеси. Стимулює мозкову діяльність і статеву функцію.

До складу входять наступні групи елементів:

  • Вітамінний комплекс з 25 різних вітамінів і мінералів;
  • 8 Амінокислот для відновлення і росту м’язів;
  • Група з 4 ензимів для поліпшення травлення і процесів засвоєння;
  • Комплекс з 7 трав і водоростей для поліпшення статевої функції чоловіків.

Рекомендується приймати по 3 капсули в день. Випускаються Opti-Men упаковками по 90, 150 і 240 капсул.

Ціна Opti-Men — від 370 грн за 90 штук.

Opti-Women — комплекс, що складається з компонентів, особливо важливих для здоров’я жінки. У нього входять:

  • Комплекс з 23 вітамінів і мінералів;
  • 17 Інших спеціальних інгредієнтів.

Елементи, що входять до складу Opti-Women, допомагають забезпечувати організм необхідною енергією, запобігають хронічній втомі. Зміцнюють імунітет, покращують мозкову діяльність. Сприяють здоров’ю волосся, шкіри і нігтів.

Випускається дана добавка в упаковках по 60 і 120 капсул. Рекомендується вживати по 2 капсули на добу.

Ціна — від 299 грн за 60 капсул і від 499 грн за 120 капсул .

Biotech One-A-Day

Оптимальные комплексы витаминов для спортсменов. Biotech One-A-Day Мультивітамінний препарат від ще одного вельми популярного американського бренду. Це багатофункціональна добавка, що містить 12 вітамінів і 11 мінералів, які прекрасно поєднуються один з одним, потрапляючи в організм.

Даний першокласний вітамінний комплекс містить ряд найцінніших вітамінів групи B, необхідних для нормальної роботи нервової і серцево-судинної систем. Також вони дуже важливі для спортсменів, так як беруть участь в енергообміні, необхідні для росту м’язів. Також даний комплекс вітамінів допоможе зміцнити імунітет і підвищити опірність організму різним захворюванням.

Випускається даний комплекс упаковками по 100 таблеток. Виробник рекомендує вживати 1 штуку щодня.

Ціна Biotech One-A-Day — від 195 грн.

Daily Formula

Оптимальные комплексы витаминов для спортсменов. Daily Formula Цей вітамінний комплекс виробляє Universal Nutrition — американський виробник зі світовим ім’ям і 30-річним стажем на ринку спортпіта.

Комплекс Daily Formula розроблений спеціально для людей, які ведуть активний спосіб життя і професійних спортсменів.

До складу Universal Daily Formula входять:

  • 13 Вітамінів (A, C, D, K, Е та інші) і 10 мінералів (кальцій, фосфор, магній, цинк і т.П.). Особливо варто відзначити те, що в кожній таблетці міститься 100% добова норма B6 і B12;
  • Ряд травних ензимів, що поліпшують засвоєння корисних речовин.

Добавка відмінно підходить для атлетів ставлять перед собою різні цілі: набір м’язової маси, робота на рельєф, збільшення силових показників.

Виробник рекомендує приймати 1 капсулу щодня. В упаковці 100 штук.

Вартість Universal Nutrition Daily Formula 100 tabs — від 191 грн. Відмінне співвідношення ціни і якості.

Olimp Labs Vita-Min Multiple

Оптимальные комплексы витаминов для спортсменов. Olimp Labs Vita-Min Multiple Ще один бюджетний варіант досить непоганих вітамінів, але вже від польського бренду Olimp. Комплекс вітамінів і легкозасвоюваних мікроелементів.

Особливістю цієї добавки є наявність у складі лютеїну, що благотворно позначається на роботі органів зору, а також гінкго білоби, що покращує роботу нервової системи і мозку. Дуже добре підходить для боротьби з втомою, апатією і погіршенням психофізичного стану. Допомагає відновитися після перенесених захворювань.

В упаковці 60 штук. Рекомендується приймати по 1 капсулі в день.

Ціна Olimp Labs Vita-Min Multiple Sport 60 caps — від 205 грн.

Вибрати вітаміни і порівняти ціни зручно на Price.ua

Загрузка ...
PriceMedia